REKLAMA
REKLAMA

Klopp wziął w obronę Özila

dodał: Łukasz Pawlik  |  źródło: FourFourTwo  |  23.08.2018 12:45
Klopp wziął w obronę Özila

Nowy profil goal.pl na Facebooku!
W ostatnim czasie na barki Mesuta Özila spadła z różnych stron niespotkana na co dzień krytyka. Reprezentanta Niemiec w obronę postanowił wziąć Juergen Klopp, który przekonywał, że złe słowa wyrażane przez różne osoby w kierunku piłkarza są objawem hipokryzji.


- Sytuacja z Özilem to klasyczny przykład dezinformacji dzisiejszych czasów. To kompletna głupota - mówił menedżer Liverpoolu FC cytowany przez FourFourTwo.

- W polityce zawsze z małych rzeczy robiono niezwykłą burzę. To, co jednak było naprawdę ważne, odsuwano na dalszy plan - zaznaczył Niemiec.

- Normalni i inteligentni ludzie zwykle w tego typu sytuacjach powstrzymują się od różnych komentarzy. Głośno na temat pewnych spraw wypowiadają się zwykle te osoby, które nie mają żadnego pojęcia o nich - kontynuował opiekun The Reds.

- Bardzo dobrze znam İlkaya Gündogana, Emre Cana, czy Nuri Sahina. Nie znam tak dobrze Özila, ale jestem gotów zaprosić go do siebie. Nigdy nie wątpiłem w ich lojalność. Mają korzenie z innego kraju, ale czy to coś złego? Nie widzę w tym żadnego problemu. To coś pięknego - skwitował Klopp.


OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 7 komentarzy

SCOUSER1892 | 23.08.2018 14:02

o jakiej lojalności tu mowa, zawodnik powinien grać dla swojego kraju, piłkarze w tych czasach wybierają sobie reprezentację jak klub w oknie transferowym, Tarkowski z Burnley mógł grać dla Polski ale jaki to polak? ciekawe czy przywitać po polsku by się potrafił, co za znaczenie ma jakie korzenie miał mój pra pra dziadek, liczy się to w jakim kraju JA się urodziłem, mioeszkałem, uczyłem mówić, no i to właśnie dla tego kraju piłkarz może grać, i tak hitem był Olisadebe

polak pełną gębą

ash69 | 23.08.2018 14:37

Cytując Kloppa: normalni i inteligentni ludzie powstrzymują się od różnych komentarzy. Scouser, rozwiałeś wątpliwości :)

mr_roba | 23.08.2018 15:51

SCOUSSER1892

Klopp jedno a Ty drugie. Twój post dowodzi trafności spostrzeżeń Kloppa.

mika_el | 23.08.2018 16:49

Uwielbiam Kloppa jako trenera i pewnie też jako człowieka, ale bardzo szkoda, że Klopp nie wziął swoich uwag sobie do serca i sam nie powstrzymał się przed komentarzem.

Rossi | 23.08.2018 17:36

mika

Jeśli ty myślisz,że Klopp sam z siebie zaczął ten temat to gratuluje inteligencji.

SCOUSER1892 | 23.08.2018 20:50

ciekaw jestem co za sens miałyby mistrzostwa świata gdyby dla Senegalu  strzelał bramki Lewandowski a Duńczycy wygrali by mundial mając w składzie Ronaldo, Messi za Salaha do Egiptu żeby ten mógł grać dla Hiszpanii, zrozumcie że Niemcy to tak naprawdę nie są niemcy

Ozil, Podolski, Boateng, Klose, Trochowski no i super, tutaj chodzi o rozgrywki międzynarodowe, skoro wolno mieszać narodowości to niech wprowadzą coś takiego jak reprezentacyjny rynek transferowy, z całą pewnością Anglików będzie stać na Ronaldo, Kroosa, Thiago Silve i wielu innych

Klopp jedno a ja drugie

Liara | 25.08.2018 13:38

"co za znaczenie ma jakie korzenie miał mój pra pra dziadek, liczy się to w jakim kraju JA się urodziłem, mioeszkałem, uczyłem mówić, no i to właśnie dla tego kraju piłkarz może grać"

No dlatego właśnie Oezil, który urodził się w Niemczech, tutaj uczył mówić i grać w piłkę, gra dla Niemców.goal.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy