REKLAMA
REKLAMA

Evra: Ronaldo musi dołączyć do Juve

dodał: Łukasz Pawlik  |  źródło: Football Italia  |  09.07.2018 07:16
Evra: Ronaldo musi dołączyć do Juve

Nowy profil goal.pl na Facebooku!
W ostatnim czasie pojawiło się w mediach mnóstwo doniesień o tym, że Cristiano Ronaldo może trafić do Juventusu FC, aby pomóc mistrzom Włoch wygrać Ligę Mistrzów. Do takiego transferu zachęca portugalskiego zawodnika Patrice Evra, który na łamach Instagrama opublikował specjalny materiał wideo na ten temat.

- Wszyscy mnie pytają ostatnio, co myślę o tym, że CR7 może trafić do Juve. Jeśli chodzi o mnie, to moja rada jest prosta. Jeśli Ronaldo chce grać do 2050 roku, to musi przenieść się do Juventusu. Nie ma innej drużyny, do której może dołączyć - mówił były piłkarz między innymi Man Utd i Juventusu cytowany przez Football Italia.

- Jestem wdzięczny Juve, bo po występach w Man Utd byłem w stanie nadal wygrywać i dużo biegać. To zasługa pracy we Włoszech. Nigdy nie powinno się pluć na talerz, który karmił, więc ja już na zawsze będę miał Juventus w sercu - zaznaczył Evra.

Decyzja może być tylko jedna


- Cristiano dokonaj właściwego wyboru. Wiesz, że kibice we Włoszech bardzo cię kochają. Musisz być jednak świadomy, że przenosiny do Juve to także duże poświęcenie, bo będziesz w tym klubie dużo pracować. W tym miejscu nie wiadomo, co to wakacje - zaznaczył.

- Jednak to jest wybór. Albo chcesz grać jak najdłużej, albo po prostu grać. Jestem jednak pewny, że jeśli trafisz do Juventusu, to będziesz świetnie przygotowany do kolejnego mundialu i to nie jako maskotka reprezentacji, a jako jej kluczowy piłkarz - skwitował Francuz.

Przypomnijmy, że Portugalczyk łączony jest z transferem do teamu z Piemontu od kilku dni. Według medialnych doniesień Ronaldo ma kosztować Juventus mniej więcej 100 milionów euro, a ponadto włoski klub ma ponieść prowizję dla menedżera zawodnika w wysokości 20-25 milionów euro. Ronaldo ma parafować kontrakt z Juventusem do czerwca 2022 roku.OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 4 komentarze

Kokodzambo | 09.07.2018 09:42

Byli zawodnicy Juve zazwyczaj bardzo ciepło wypowiadają się o klubie.

Klemens | 09.07.2018 10:27

I tak właśnie procentuje wypuszczanie starszych zawodników bez konieczności wykupienia karty (Pirlo, Tevez, Dani Alves czy właśnie Evra) - robią doskonałą reklamę dla kolejnych potencjalnie zainteresowanych.

Ot, taka alternatywa dla podejścia ADL wobec Sarriego.;)

dalmare | 09.07.2018 14:19

^  "...taka alternatywa dla podejścia ADL wobec Sarriego..."-
- User uważa że SSC powinno oddać trenera w środku kontraktu za darmo. Sarri jest już wolny i spodziewana jest jego prezentacja w Chelsea. Natomiast Conte jest nadal pracownikiem Chelsea, prowadzi treningi w Cobham, klub nie kwapi się uregulować sytuacji, szuka kruczków by nie płacić kontraktowego odszkodowania: zarzuty dewaluacji wartości Costy, to jest klasa.

Klemens | 09.07.2018 15:19

"Natomiast Conte jest nadal pracownikiem Chelsea, prowadzi treningi w Cobham, klub nie kwapi się uregulować sytuacji, szuka kruczków by nie płacić kontraktowego odszkodowania"

Rosjanie jakoś tak mają z włoskimi trenerami;)

Cóż, typowa klasa tzw. Nowych Ruskich.goal.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy