REKLAMA
REKLAMA

#bukmacherzy: STS z nowym zezwoleniem od MF

dodał: Łukasz Pawlik  |  źródło: Informacja prasowa  |  19.02.2018 12:34
#bukmacherzy: STS z nowym zezwoleniem od MF

Mateusz Juroszek, prezes STS  |  fot. Materiał prasowy

Oceń bukmachera i wygraj nagrody!
STS, największy bukmacher w Polsce, odebrał właśnie kolejne – sześcioletnie – zezwolenie Ministra Finansów na urządzanie oraz prowadzenie działalności w zakresie zakładów wzajemnych przez sieć internet. Obecnie STS posiada 48% udziałów w całym polskim rynku bukmacherskim.

- Przyszłość branży zakładów wzajemnych oparta jest na kanałach internetowych i nowych technologiach. Obecnie ok. 80% naszych obrotów generowanych jest online. Cały czas rozwijamy się w tym aspekcie, by oferować klientom coraz więcej usług o najwyższej jakości. STS to lider w swojej branży, do utrzymania wiodącej pozycji nie wystarczy jedynie nadążać za trendami, trzeba je wyznaczać. Stąd stale inwestujemy w innowacje - mówi Mateusz Juroszek, prezes STS.

STS cały czas rozwija innowacyjne technologie – dostępne są aplikacje mobilne bukmachera dla systemu Android oraz iOS. Spółka, dzięki umowom na prawa medialne, w STS TV udostępnia transmisje blisko 2 tysięcy wydarzeń sportowych każdego miesiąca. Zapoznaj się z naszą recenzją firmy bukmacharskiej STS.

Ponadto bukmacher jako pierwszy w Polsce wprowadził ofertę na rozgrywki e-sportowe. Od marca 2017 roku działa również szybki system wypłat STSpay, współpracujący z sześcioma największymi bankami w kraju – PKO BP, mBank, ING, BZ WBK, Alior oraz Millennium. Sprawdź naszą recenzję STS.


OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 3 komentarze

sortowanie: rosnąco | malejąco

kuppanjajca | 21.02.2018 16:56

Najgorszy bukmacher w Polsce.

mathman | 22.02.2018 22:12

Gdzie można znaleźć treść tego zezwolenia? Na www.finanse.mf.gov.pl w dokumencie, który znalazłem, STS nie figuruje.

martiniunited | 05.03.2018 14:48

Oddajcie mi betfair!!!goal.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy