REKLAMA
REKLAMA

Podział punktów w Kolonii

dodał: Marcin Mondorowicz  |  źródło: Bundesliga.goal.pl  |  17.02.2018 17:29
Podział punktów w Kolonii

Oceń bukmachera i wygraj nagrody!
Podziałem punktów zakończyła się sobotnia konfrontacja pomiędzy FC Koeln i Hannoverem. Z takiego rezultatu do końca zadowolona nie może być żadna z drużyn.

Obie drużyny przystępowały do spotkania z nadzieją na zdobycie kompletu punktów. Pierwsze dwa kwadranse należały do gospodarzy, którzy swoją optyczna przewagę udokumentowali zdobyciem bramki w 30. minucie. Do bramki strzeżonej przez Tschaunera mocnym uderzeniem z lewej strony pola karnego trafił Yuya Osako.

Hannover zdołał jednak odpowiedzieć już siedem minut później. Po podaniu Ivera Fossuma, z piłką w pole karne świetnie zabrał się Niclas Fullkrug i mając przed sobą praktycznie tylko bramkarza spokojnie trafił do siatki. Przed przerwą wynik nie uległ już zmianie.

W drugiej połowie wynik długo nie ulegał zmianie, ale w czwartej minucie doliczonego czasu gry do bramki gości trafił Pizarro. Gol nie został jednak ostatecznie uznany, po tym jak sędzia po analizie VAR dopatrzył się spalonego. Ostatecznie więc obie drużyny podzieliły się punktami.

FC Koeln - Hannover 96 1:1 (1:1)
1:0 Osako 30'
1:1 Fullkrug 37'


OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 0 komentarzy

sortowanie: rosnąco | malejąco