REKLAMA
REKLAMA

Barzagli i Chiellini podpiszą nowe kontrakty

dodał: Marcin Mondorowicz  |  źródło: ASInfo  |  14.12.2017 17:18
Barzagli i Chiellini podpiszą nowe kontrakty

Nowy profil goal.pl na Facebooku!
Andrea Barzagli i Giorgio Chiellini wkrótce mają przedłużyć kontrakty z Juventusem - informuje portal "calciomercato.com".

Włodarze turyńskiego klubu już planują ruchy transferowe na przyszły sezon i chcą, by Massimiliano Allegri miał do dyspozycji swoich kluczowych piłkarzy. Z tego powodu wkrótce mają zaproponować przedłużenie kontraktów dwóm zawodnikom.

Nowa umowa Chielliniego będzie miała obowiązywać do końca czerwca 2020 roku, z kolei kontrakt Barzagliego ma zostać przedłużony o kolejny rok.

"Stara Dama" zajmuje obecnie trzecie miejsce w tabeli włoskiej ekstraklasy i ma na koncie 38 punktów.


OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 4 komentarze

dostojnyfarmata | 14.12.2017 19:11

O Panie. Barza chyba się chce z Buffonem ścigać kto w bardziej dostojnym wieku będzie wciąż zakładał koszulkę Juve :)

Bianconeri18 | 15.12.2017 03:41

Ale Barza niech jeszcze pogra rok ..  że jak będzie potrzeba to wejdzie do składu i trochę po uczy młodych tylko pod takim warunkiem a nie branym do podstawy ;)

J_user | 15.12.2017 07:19

@Adrian - chyba tylko ósme z rzędu scudetto pozwoli nam przełknąć taką tragedię. A serio to nie bądź populistą. Barzagli to już głęboka rezerwa patrząc na minuty, które rozegrał i nikomu nie powinno przeszkadzać jeśli będzie taką rolę pełnił dalej, inne kluby mogą tylko marzyć o takich zmiennikach. 33-letniego Kielona nie pozbył by się teraz żaden klub na świecie, a Buffon jakiej decyzji by nie podjął to będzie dobrze. I tak jest Szczęsny plus pewnie ktoś nowy typu Oblak/Dollaruma, na Twoim miejscu zwyczajnie cieszyłbym się mogąc podziwiać fenomen Buffona kolejny rok.

A poza tym cała wymieniona trójka szykowana jest pewnie do większych (jak Nedved) lub mniejszych (jak Trezeguet) ról w zarządzie, Buffon już taką propozycję dostał. Gwarancją sukcesu są mistrzowie w zarządzie, nie jacyś pochłaniacze ryżu ;)goal.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy