REKLAMA
REKLAMA

Janicki: Jeszcze nigdy nie dostałem tylu kartek w sezonie

dodał: Łukasz Pawlik  |  źródło: ASInfo  |  17.04.2016 11:09
- Przez większość meczu mieliśmy sytuację pod kontrolą. Nerwowo zrobiło się jedynie po wyrównującej bramce dla Zagłębia. Ale tylko przez chwilę, bo drugi gol dla nas przesądził o naszym zasłużonym zwycięstwie - powiedział po wygranej 2:1 w Lubinie Rafał Janicki, obrońca Biało-Zielonych cytowany przez oficjalną witrynę gdańszczan.

Przez długi czas sobotnie spotkanie przypominało starcie obu drużyn z marca tego roku. Tak jak wtedy, tak i teraz to Lechia prowadziła grę i utrzymywała się przy piłce. Zagłębie liczyło na udany kontratak.

- Większość zespołów próbuje tak z nami grać. W pierwszej połowie mieliśmy sporą przewagę optyczną, choć szczerze trzeba powiedzieć, że nie przełożyło się to na jakąś wielką ilość podbramkowych sytuacji dla nas. Jedną wykorzystał Grzesiek Kuświk, drugą miał chyba Sławek Peszko. Rywale za to niewiele mogli nam zrobić. Inaczej było po przerwie, kiedy wyrównali i uwierzyli w tym momencie, że są w stanie dokonać czegoś więcej. Zrobiło się nerwowo, ale jakoś to przetrzymaliśmy i po golu Flavio sytuacja znów była pod naszą kontrolą - powiedział Janicki, który dostał w Lubinie ósmą w tym sezonie żółtą kartkę. To oznacza, że nie zagra we wtorek przeciwko szczecińskiej Pogoni.

- Cóż, takie jest życie. Wydawało mi się, że Dorde Cotra był na spalonym, ratowałem się faulem i dostałem kartkę. Ósmą, co skutkuje pauzą. Jeszcze nigdy nie dostałem tylu kartek w trakcie jednego sezonu - zakończył swoją wypowiedź zawodnik.


OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 0 komentarzy

sortowanie: rosnąco | malejąco