REKLAMA
REKLAMA

Przybylski: Chcę udowodnić, że ktoś popełnił błąd

dodał: Łukasz Pawlik  |  źródło: Goal.pl  |  21.03.2016 20:16
Jeszcze podczas okresu przygotowawczego Mariusz Przybylski był jednym z tych zawodników, któremu bliżej było do gry w zespole rezerw Górnika Zabrze niż występów w Ekstraklasie. Niemniej defensywny pomocnik zabrzan zacisnął zęby, trenował i ostatecznie zostało to nagrodzone, bo piłkarz wrócił do kadry pierwszej drużyny teamu ze Śląska. Teraz 34-latek nie ukrywa, że chce udowodnić, że popełniono błąd, odsuwając go od pierwszego zespołu.

- Miałem nastawienie takie, aby robić swoje i czekać na swoją szansę - powiedział w rozmowie z naszym serwisem doświadczony pomocnik Trójkolorowych.

- Ona w końcu się nadarzyła i bardzo się z tego cieszę. Chcę ją teraz wykorzystać i udowodnić, że ktoś popełnił błąd. Podczas okresu przygotowawczego ciężko pracowałem. Trenowałem pod okiem trenera Józefa Dankowskiego. Lekko nie było. Byłem na obozie w Dzierżonowie. Przepracowałem go solidnie. Mam nadzieję, że efekty tego będą widoczne również w pierwszym zespole - kontynuował Przybylski.

Sokołowski: Remis z Górnikiem dla nas jak porażka >>


W miniony weekend po raz drugi w tym roku, a po raz czwarty w trwającej kampanii Górnik zakończył swoje spotkanie bez straty gola. Urodzony w Częstochowie zawodnik w rozmowie z nami nie ukrywa, że zespół przywiązuje obecnie do tego dużą uwagę, aby nie tracić bramek.

- Obecnie nasza gra polega na tym, aby przede wszystkim grać szczelnie w defensywie i czekać na swoje sytuacje po kontrach. W meczu z Podbeskidziem może zbyt wielu okazji nie mieliśmy, ale po przerwie zaczęliśmy nawet dominować nad rywalem, niestety strzelić nam się nic nie udało, chociaż Jose Kante był tego naprawdę bliski - zakończył.

W tym sezonie Przybylski zaliczył w Ekstraklasie 11 spotkań, z czego sześć w wyjściowej jedenastce, a pięć w pełnym wymiarze czasowym. Łącznie na placu gry były pomocnik Polonii Bytom, spędził 630 minut.

OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 0 komentarzy

sortowanie: rosnąco | malejąco