REKLAMA
REKLAMA

PRZEDSPRZEDAŻ: Barca vs Real - ostatnia szansa!

dodał: pmamczak  |  źródło: sklep.goal.pl  |  19.08.2015 10:57
FC Barcelona i Real Madryt to wrogowie, którzy nie mogą bez siebie żyć. 26 sierpnia wydawnictwo SQN wyda książkę, będącą bezkompromisową kroniką potyczek, które dziś elektryzują cały świat. Opowieść wyjaśniającą fenomen wzajemnej niechęci, ale też niezwykłej symbiozy. Symbiozy, która pozwala obu klubom stawać się jeszcze potężniejszymi. Książka dostępna jest w naszej przedsprzedaży z dużym rabatem, a jej wysyłki rozpoczynamy na tydzień przed datą premiery!

Uwaga! W związku z okresem urlopowym, aby otrzymać "Barca vs Real" tydzień przed premierą zamówienie należy złożyć do czwartku 20 sierpnia do 14:00.

Real Madryt założony przez Katalończyka. FC Barcelona zawieszona za wygwizdanie hymnu Hiszpanii. Zażarte boje o Alfredo Di Stéfano i Ladislao Kubalę z reżimem generała Franco w tle. Kontrowersyjny transfer Luísa Figo i świński łeb rzucony na Camp Nou. Palec José Mourinho w oku Tito Vilanovy...

"Barca vs Real" na sklep.goal.pl za 30 zł (kliknij) >>


Piłkarska rywalizacja pomiędzy Madrytem a Katalonią trwa już ponad 110 lat. Alfredo Relaño postanowił wreszcie dokładnie się jej przyjrzeć. I obalić mity krążące wokół El Clásico.

Zapoznaj się z naszą ofertą na:


OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 9 komentarzy

sortowanie: rosnąco | malejąco

dawid95 | 17.08.2015 17:50

Chelsea, MU, MC, PSG tez mają pieniądze i co z tego?  Real i Barcelona na swoje marki pracowały latami. Więc proszę ochłoń.

dawid95 | 17.08.2015 17:54

Chelsea, MU, MC, PSG tez mają pieniądze i co z tego?  Real i Barcelona na swoje marki pracowały latami. Więc proszę ochłoń.

Kokodzambo | 17.08.2015 19:21

Real i Barcelona przez długie lata szkodziły całej lidze hiszpańskiej, zagarniając zdecydowaną większość funduszy z praw do transmisji.
Barcelona czy Real? Żadna z tych drużyn. Chyba większość kibiców ma serdecznie dość tego hajpu i pomowaniu obu tych klubów. Wolę Serie A i Bundeskopankę.

LuisEnrique | 17.08.2015 20:06

"Oba kluby to zakała futbolu. Niszczą sport nadmiarem pieniędzy, tudzież sztuczną dominacją, zupełnie jak w polityce."

To są dwie najpotężniejsze kluby na Świecie ,deklasują każdego pod względem finansowym i sportowym.
Młodzi piłkarze nie marzą o grze w Manchesterze United tylko w Realu Madryt.
Naprawdę nie uważasz ,że rywalizacja Barcelony z Realem to zakała futbolu?Jeśli tak to mamy różne poglądy na temat tego sportu.

freaky23 | 18.08.2015 08:01

Dawid 95

Co do MC i PSG zgoda. Ale Manchester United podobnie jak Real i Barcelona zapracował na pozycję w futbolowym świecie i pieniądze. Chelsea także należy już kwalifikować do drużyn, które na swoją pozycję pracowały lata. Radzę trochę poczytać informacji a nie walić głupie teksty bez poparcia.

Wolf05 | 18.08.2015 09:27

freaky23
Owszem trudno MU porównywać do CIty czy PSG, ale też trudno MU porównywać do Barcy czy Realu. Real samych Pucharów Mistrzów ma więcej niż MU wszelkich międzynarodowych trofeów a zarówno Real jak i Barca w liczbie międzynarodowych trofeów deklasują MU ponad dwukrotnie.

freaky23 | 18.08.2015 12:25

Wolf05

Tutaj Dawidowi się rozchodziło raczej o pieniądze, które kluby takie jak Manchester City czy PSG nagle dostały po wykupieniu przez szejków. Do tego grona doliczył także Chelsea i United co nie jest przecież zgodne z prawdą. Nikt się o trofea nie pyta.  Pod względem finansowym Manchester United zapracował na siebie podobnie jak Real Madryt czy FC Barcelona. Dlatego napisałem bo dziwnie uważać United za klub, który od tak nagle dostał pieniądze od jakiegoś kebaba.

dawid95 | 18.08.2015 18:49

Freaky23, nie ujmuje nic UNITED, są wielkim klubem, chodziło mi bardziej o to, że Kibic na którego komentarz odpowiadałem nie wymienił angielskiego klubu tylko Real i Barcelonę. Pozdrawiam

olizet | 18.08.2015 19:35

Każdygoal.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy