REKLAMA
REKLAMA

Stilić: Chcę pomóc Lechowi

dodał: msadlowski  |  źródło: LigaPolska.pl  |  02.05.2014 17:17
Prawdopodobnie między Legią Warszawa a Lechem Poznań rozstrzygnie się tytuł mistrzowski. Kluczowe okazać się mogą pojedynki wymienionych zespołów z innymi, które również rywalizują w grupie. Tymczasem Semir Stilić z Wisły Kraków zapowiedział, że zamierza pomóc Kolejorzowi w osiągnięciu celu.

Reprezentant Bośni i Hercegowiny miał już okazję zagrać w rundzie mistrzowskiej z Lechem Poznań, a jego Wisła Kraków przegrała na Bułgarskiej 0-3. Przed Białą Gwiazdą ligowy pojedynek z Legią Warszawa, a ofensywny pomocnik zapowiedział, że pomoże Kolejorzowi i zrobi wszystko, aby krakowianie ograli legionistów. - W każdym spotkaniu chcę strzelać bramki. Zrobię wszystko, żeby Wisła wygrała - powiedział Semir Stilić.

Bośniacki pomocnik nie chciał jednak otwarcie mówić o szansach Kolejorza na zdobycie mistrzowskiego tytułu. - Lech gra dobrze. Zobaczymy jak to będzie się układało z meczu na mecz, bo Legia też ma swoje szanse. Legioniści mają lepszy układ, ale zobaczymy jak to się ułoży - zakończył temat zawodnik ze stolicy Małopolski.

z Poznania - Maciej SadłowskiOTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 1 komentarz

sortowanie: rosnąco | malejąco

~koziołeKKS04~ | 03.05.2014 16:07

Miłe, liczymy na Semira w takim razie, powodzenia:)goal.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy