REKLAMA
REKLAMA

Nawałka: Kilku trafiło do notesów (video)

dodał: pmamczak  |  źródło: Kadra.pl / PZPN  |  21.01.2014 17:05
Reprezentacja Polski złożona z piłkarzy występujących na co dzień w Ekstraklasie wygrała ostatnie dwa mecze towarzyskie - z Norwegią (3:0) oraz z Mołdawią (1:0). - Wielu zawodników zostało sprawdzonych, kilku trafiło do notesu, bo zaprezentowali się bardzo ciekawie. Nie będę wymieniał nazwisk, ale teraz możemy nad nimi się skupić obserwując mecze ligowe - powiedział po drugim starciu sparingowym Adam Nawałka, selekcjoner "biało-czerwonych".

- Można pokusić się o podsumowanie ogólne, bo z konkretnymi wnioskami trzeba będzie poczekać. Mamy bardzo dużo materiału do analizy. Naszym głównym celem była selekcja, o której mówiliśmy wcześniej. Wielu zawodników zostało sprawdzonych, kilku trafiło do notesu, bo zaprezentowali się bardzo ciekawie. Nie będę wymieniał nazwisk, ale teraz możemy nad nimi się skupić obserwując mecze ligowe. Aby otrzymać powołanie na mecze marcowe, swoją dyspozycję będą musieli potwierdzić właśnie w klubach - dodał.

- Szansę dostało również kilku młodych zawodników, co bardzo mnie cieszy, bo musimy przecież myśleć też o tym, co będzie w przyszłości - stwierdził szkoleniowiec naszej kadry.

Zwycięskiego gola przeciwko Mołdawii strzelił Paweł Brożek, który miał kilka innych niezłych okazji. - Zawodnika na pozycji ofensywnej rozlicza się ze skuteczności. Paweł do tej bramki powinien dołożyć jeszcze kilka, jednak to dopiero pierwsza faza przygotowań. Zawodnicy nie czują jeszcze dobrze piłki. Jedno muszę powiedzieć: wszyscy bardzo się starali - zakończył opiekun reprezentacji Polski.


OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 0 komentarzy

sortowanie: rosnąco | malejąco