REKLAMA
REKLAMA

Jol spokojny o utrzymanie

dodał: Maciej Rafalski  |  źródło: Sky Sports  |  30.09.2013 09:04
Fulham Londyn notuje bardzo rozczarowujący początek sezonu. Pomimo kiepskiego startu w Premier League menedżer The Cottagers, Martin Jol, jest przekonany, iż drużyna nie spadnie z ligi.

Po porażce z Cardiff City drużyna z Craven Cottage plasuje się dopiero na 18 miejscu w ligowej tabeli. Oznacza to, że Fulham czeka już na domowe zwycięstwo w Premier League od 1 kwietnia. Coraz bardziej niezadowoleni z obecnej sytuacji są kibice klubu, jednak szkoleniowiec Fulham jest spokojny o przyszłość zespołu.

- Diabeł grał z nami. Jeśli tracisz gole tak późno, jest to straszne - powiedział holenderski menedżer.

- Zdaję sobie sprawę, że fani czy inni ludzie związani z klubem są coraz bardziej nerwowi. Jeśli inwestują pieniądze w klub to chcieliby być w pierwszej dziesiątce.

- Jedyne ryzyko jakie widzę, to to, że pod koniec sezonu będziemy blisko strefy spadkowej. Nigdy nie brałem udziału w walce o utrzymanie. Czuję, że mógłbym sobie poradzić, ale to nie dla mnie - dodał Martin Jol. H

Holenderski menedżer Fulham cieszył się dużym wsparciem ze strony kibiców, co w znacznym stopniu pomogło drużynie w zajęciu w dwóch ostatnich sezonach dziewiątego i dwunastego miejsca w tabeli. Teraz Jol przyznaje, że nie jest zadowolony z tego, iż spotyka się z docinkami ze strony ludzi.

- To nie jest pomocne. Zawsze mnie to martwi. To jest złe, niedobre dla zdrowia, ale ja mam grubą skórę - zakończył Holender.


OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 2 komentarze

sortowanie: rosnąco | malejąco

Konrad Robert | 30.09.2013 09:12

Fulham zapewne sie utrzymie .Ale czy pan Joll utrzyma do tego czasu posade.Fulham nie ma zlego skladu.Jak popatrzec na to z tej perspektywy.

rycerz17 | 30.09.2013 09:46

Fulham z takim składem na pewno się utrzyma - o ile nagle nie przyjdzie do głowy by zwolnić Jola... Crystal Palace zdecydowanie odstaje i raczej spadnie z hukiem. Poza nimi fatalnie prezentuje się Sunderland (co za wariat pozwolił na tyle transferów w jedno okienko?). Te dwie drużyny jak na razie wyglądają bardzo źle, z tym że Koty w drugiej połowie sezonu powinny grać już dużo lepiej bo skład mają mimo wszystko na środek tabeli. Tylko czy wtedy nie będzie już za późno (jak rok temu w QPR)?goal.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy