REKLAMA
REKLAMA

Jak Legioniści świętują mistrzostwo?

dodał: pmamczak  |  źródło: LigaPolska.pl  |  26.05.2013 09:06
W sobotę warszawska Legia zapewniła sobie mistrzostwo Polski. Piłkarze stołecznej drużyny triumf ten świętowali w dość... nowoczesny sposób.

Jeśli myślicie, że Legioniści znów, jak po finale Pucharu Polski, wybrali się do "Enklawy", jesteście w błędzie. Przed drużyną prowadzoną przez Jana Urbana do końca ligi jeszcze dwa spotkania, dlatego też póki co piłkarze swoje emocje wyrażają... w internecie.

Najpopularniejszym środkiem komunikacji zawodników z kibicami stał się w ostatnim czasie Twitter, na którym z triumfu cieszyli się m.in. Michał Efir i rzecznik prasowy klubu Michał Kocięba. Mniejszą popularnością cieszył się Facebook, gdzie krótkie notki wstawili Daniel Łukasik i Jakub Rzeźniczak.

- Legia na tronie!!! Legia w podwójnej koronie !!!! Mistrzem Polski jest Legia, Legia najlepsza jest, Legia to jest potęga, Legia cwks !!!! - pisał Łukasik. - Mistrz Mistrz Legia Mistrz!!!!! - wtórował mu "Rzeźnik". W języku hiszpańskim "świętował" z kolei Kibu Vicuna, asystent trenera Jana Urbana: - Campeones, oé, oé, oé!!! El Lech ha perdido 0-2 y ya la es nuestra!! Gracias a todos por esta temporada tan especial. Muy feliz!.

W środowisku internetowym nie zabrakło również gratulacji: od były graczy Legii (Aleksandra Vukovicia, Ariela Borysiuka czy Rafała Wolskiego) oraz prezesa PZPN-u Zbigniewa Bońka.


fot. Twitter


OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 3 komentarze

sortowanie: rosnąco | malejąco

Wkurzony | 26.05.2013 15:10

Jak Legioniści świętują mistrzostwo?

co za pytanie. pewnie schleją sie jak świnie pod jakimś monopolowym jak to mają w zwyczaju zreszta a lm znowu pojdzie sie...

Italia00 | 26.05.2013 17:02

Widze, że niektórym pęka żyłka :D

Legia w tym roku ma w Polsce wszystko

maciek95 | 26.05.2013 23:46

swietowanie to bedzie 2 czerwca na Starowce!
a me(L)anz trwaaa lalalala..goal.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy