Mourinho: Kontrolowaliśmy mecz

dodał: MW  |  źródło: ESPN  |  04.10.2012 09:30
Jose Mourinho pochwalił swój zespół za udany mecz w Amsterdamie, wygrany przez Królewskich 4:1. Na listę strzelców wpisywali się tego wieczora Cristiano Ronaldo (hat-trick) i Karim Benzema. Mistrzowie Hiszpanii umocnili się tym samym na prowadzeniu w grupie D.

Real, który ograł w pierwszej kolejce LM Manchester City, ma na swoim koncie komplet sześciu punktów.

- Podobała mi się nasza gra, ale nie przez pełne 90, a 75 minut. Mówię tu o pierwszej połowie i niemal całej drugiej, kiedy w pełni kontrolowaliśmy to, co działo się na boisku. Źle zaczęliśmy jedynie po przerwie, kiedy Ajax zdołał strzelić nam gola - mówił Mourinho.

- Nasi rywale grali znacznie defensywniej, niż przyzwyczaili do tego kibiców, ale muszę przyznać, że kiedy trafili do naszej siatki, poczułem, że może być niebezpiecznie. Później zdobyliśmy jednak trzeciego gola i wszystko było ponownie pod kontrolą.

Portugalczyk, którego zapytano o to, czy martwi go fakt, iż Real stracił kolejną bramkę po stałym fragmencie gry, odparł: - Ciężko to skomentować i prawdę mówiąc nie chcę o tym rozmawiać. Pewne sprawy nie powinny wychodzić poza obręb szatni.