REKLAMA
REKLAMA

Rodgers: To symboliczne

dodał: MW  |  źródło: ESPN  |  27.09.2012 12:27
Brendan Rodgers podkreślił, że wczorajsze zwycięstwo w Pucharze Ligi nad West Bromem ma dla niego wymiar symboliczny. Liverpool przegrał bowiem na The Hawthorns w pierwszym meczu tego sezonu Premier league.

The Reds przegrywali po bramce Gabriela Tamasa 0:1, ale dzięki trafieniom Nuriego Sahina awansowali do kolejnej rundy rozgrywek.

- To zwycięstwo jest symboliczne i pokazuje, że uczyniliśmy ogromne postępy od początku sezonu. Gdy przyjechaliśmy tu w pierwszej kolejce ligowej, zostaliśmy rozbici i straciliśmy trzy gole. Dzisiejszy występ pokazuje, że moje metody szkoleniowe przynoszą zamierzony skutek - ocenił Rodgers.

- Nasza pewność siebie, a także szybkość rozgrywania akcji, są coraz lepsze. Poza tym nie ukrywam, że dobrze było oglądać Liverpool, który w końcu zwycięża.

Rodgers, zapytany o autora dwóch bramek, Sahina, odparł: - Wciąż nie odzyskał jeszcze dawnej szybkości, ale trzeba pamiętać, że dopiero wraca do rytmu meczowego. Ostatnie tygodnie nie było dla niego łatwe, ale z dnia na dzień staje się mocniejszy, co potwierdził występem w tym spotkaniu.


OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 1 komentarz

sortowanie: rosnąco | malejąco

rycerz17 | 28.09.2012 09:02

fakt, efekty pracy Rodgersa już są widoczne, nie tylko po wynikach ale przede wszystkim po prezentowanym stylu... oby tak dalej!goal.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy