REKLAMA
REKLAMA

Santa Cruz chce zdobyć bramkę przeciwko Betisowi

dodał: maaarcin  |  źródło: Marca  |  26.09.2012 17:13
Napastnik Malagi Roque Santa Cruz chce zdobyć bramkę w meczu przeciwko swojej byłej drużynie Betisowi Sewilla. Obie drużyny zmierzą się ze sobą w najbliższą niedzielę.

Reprezentant Paragwaju występował w Betisie na zasadzie wypożyczenia, zdobywając dla klubu z Sewilli siedem bramek. Latem trafił natomiast do Malagi na zasadzie wolnego transferu z Manchesteru City.

- Betis to szczególny klub. Mam tam dobrych przyjaciół i zachowałem sympatię do kibiców, ludzi i klubu. Jestem podekscytowany, że będę mógł ponownie ich spotkań - powiedział Santa Cruz.

- Niedziela jest ważna, szczególnie dla mnie. Naprawdę chcę zdobyć bramkę. Zawsze mówiłem, że mam słabość do Betisu, ale teraz jestem tutaj i ludzie powinni zrozumieć, że bramki dają radość - dodał.


OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 1 komentarz

sortowanie: rosnąco | malejąco

Betico | 26.09.2012 17:22

...Przez całe lato mówił tylko i wyłącznie o tym, że kocha Betis, że chce grać tylko w Betisie itd. Pojawiła się lukreatywna oferta z Malagi i poszedł za kasą. Zero szacunku nawet do samego siebie. Jedno mówi drugie robi ;/goal.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy