REKLAMA
REKLAMA

Schwarzer chwali Berbatova

dodał: Maciej Pietrasik  |  źródło: Sky Sports  |  25.09.2012 14:15
Golkiper londyńskiego Fulham, Mark Schwarzer uważa, że sprowadzenie Dimitara Berbatova było bardzo dobrym ruchem władz klubu. Według australijskiego bramkarza klubowi sa potrzebni piłkarze takiego formatu.

- Dimitar Berbatov jest znakomitym zawodnikiem. Wszyscy o tym wiedzą już od dnia, w którym do nas przyjechał. Jest szczęśliwy, że może pomóc młodym zawodnikom. Myślę, że jego sprowadzenie jest dla nas ogromnym plusem. Doświadczeni piłkarze, będący trzonem zespołu są zawsze bardzo ważni - powiedział Schwarzer.

W pierwszych dwóch spotkaniach w nowym zespole Berbatov zdobył dwie bramki. Wydaje się więc, że transfer do Fulham był dobrym posunięciem. Podobną opinię ma także australijski golkiper. - Myślę, że przychodząc do tego klubu, zrobił bardzo dobrze - zakończył.


OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 1 komentarz

sortowanie: rosnąco | malejąco

rycerz17 | 25.09.2012 18:53

początek Berba ma bardzo dobry - zobaczymy jak dalej będzie mu szło... ja tam życze mu dobrze, to b.dobry piłkarz któremu karierę w pewnym stopniu popsuł SAF sadzając go na ławce zamiast pozwolic wczesniej odejsc do innego klubu...goal.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy