REKLAMA
REKLAMA

Gikiewicz: Możecie sobie pisać!

dodał: pmamczak  |  źródło: LigaPolska.pl  |  23.09.2012 20:54
Łukasz Gikiewicz na boisku w niedzielnym meczu z GKS-em Bełchatów pojawił się w 63. minucie. Pięć minut później miał wymarzoną sytuację do zdobycia bramki, ale w fatalny sposób ją zmarnował. "Giki" po chwili się jednak zrehabilitował strzelając zwycięskiego gola.

- Waldek Sobota nieczysto trafił w piłkę, która trafiła do mnie. Ja ją też nieczysto trafiłem i nie wyszło. Później po wrzutce Roka Elsnera uderzyłem w środek bramki, wprost w bramkarza... trudno. Teraz zacznie się wyliczanie, że napastnicy nie strzelali w Śląsku bramek do piątej kolejki, że strzelam raz na pół roku, ale takie jest życie. Nie przeszkadza mi, że piszecie o mnie, że jestem drewniany, że nie umiem grać w piłkę. Udało mi się strzelić gola, więc można napisać, że to był wypadek przy pracy - powiedział po spotkaniu poirytowany ostatnimi artykułami w prasie Łukasz Gikiewicz.

- Fajnie, że wygraliśmy. Myślę, że z każdym meczem będzie to wyglądało coraz lepiej. Kibice chyba nie mogli narzekać, bo z obu stron wyglądało to nieźle. Dobrze gra nam się na Stadionie Miejskim, przy wspaniałych kibicach. Seria siedmiu kolejnych zwycięstw tutaj mogłaby dalej trwać - dodał nieco spokojniej.

- Trenujemy ciężko, trener jest z tego zadowolony. Myślę, że to było widać, że byliśmy lepszym zespołem i mogliśmy wygrać wyżej - zakończył piłkarz Śląska Wrocław.

z Wrocławia - Przemysław Mamczak


OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 1 komentarz

sortowanie: rosnąco | malejąco

Mikas | 23.09.2012 21:16

Nie ma się co czepiać Łukasza zagrał dobry mecz strzelił gola, w przeciwieństwie do  Voskampa znajdował się na pozycji, z czego miał sytuacje strzeleckie i strzelił gola a na tym polega praca napastnika !!!
Dziś pokazał że powinien dostawać częściej szansę może jakby zagrał od pierwszej minuty miałby więcej szans na strzelenie jeszcze gola !goal.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy