REKLAMA
REKLAMA

Wenger: Wierzę w swój zespół

dodał: Maciej Pietrasik  |  źródło: Sky Sports  |  23.09.2012 10:00
Arsene Wenger podkreśla, że jego zespół jest gotowy na mecz z Manchesterem City. Szkoleniowiec Arsenalu wierzy w to, że drużynie z Londynu uda się wygrać to spotkanie.

- Nie mam wątpliwości co do chęci zwycięstwa w mojej drużynie. W tym meczu okaże się, jak bardzo jesteśmy silni. Wierzę, że jesteśmy dość mocni, ale mamy jeszcze pole do poprawy. Nie wszystko jest idealne. W tej drużynie jest ogromny głód zwycięstw. Chcą grać dobrze, być skoncentrowani i wygrywać. Nadal chcemy się poprawiać - powiedział Wenger.

- To jest początek rozgrywek, a już wiadomo, że ten mecz może mieć duży wpływ na poczynania obu zespołów. Kto to wygra, będzie miał przewagę psychologiczną. Jest to dla mnie bardzo ważny mecz. Manchester City nie wygrał w zeszłym sezonie mistrzostwa o 10 punktów. To było w ostatnich dwóch minutach, więc walka była bardzo, bardzo zacięta. Myślę, że podobnie będzie w tym roku - zakończył szkoleniowiec Arsenalu.


OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 1 komentarz

sortowanie: rosnąco | malejąco

Man. City22 | 23.09.2012 12:28

Arsene Wenger się myli! w tym sezonie nie będzie tak samo jak w zeszłym. Do walki o tytuł włączy się więcej klubów. Stąd paradoksalnie, przewaga mistrza nad wicemistrzem może wynieść nawet kilka punktów.
A co do meczu... To normalne, że wierzy w swój zespół.
Menager QPR- Mark Hughes też wierzył i niewiele brakowało do tego, aby jego zespół odebrał nam mistrzostwo! Ale żeby było jasne, ja tez wierzę w zespół któremu kibicuje, a co najważniejsze piłkarze MC, też wierzą i na pewno nie położą się na murawie boiska.goal.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy