REKLAMA
REKLAMA

Kroos: Chcemy zdominować fazę grupową

dodał: Maciej Pietrasik  |  źródło: UEFA.com  |  20.09.2012 15:00
Toni Kroos uważa, że hiszpańska Valencia nie miała  z dobrze dysponowanym Bayernem żadnych szans. Niemiecki pomocnik podkreśla, że monachijczycy chcą zdominować rozgrywki w grupie F.

- Wiedzieliśmy, że mamy przed sobą mecz z najtrudniejszymi rywalami w grupie, ale byliśmy znakomici w pierwszej połowie. Byliśmy agresywni i stwarzaliśmy szanse na bramki. W pełni zasłużyliśmy na objęcie prowadzenia. W drugiej połowie było 20 minut, które nie było już tak dobre. Valencia tak naprawdę nie miała z nami żadnych szans, ale lekko zdjęliśmy stopę z pedału gazu - powiedział Kroos.

- Mimo wszystko ogólnie graliśmy bardzo dobrze. Chcemy zdominować fazę grupową tak samo jak w zeszłym sezonie, a potem zobaczymy, co się wydarzy. Jesteśmy bardzo silni, więc jestem optymistycznie nastawiony do Ligi Mistrzów w tym sezonie - zakończył pomocnik Bayernu.


OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 1 komentarz

sortowanie: rosnąco | malejąco

Gaizka | 20.09.2012 16:09

To prawda, są bardzo silni, nie wiem czy nie silniejsi niż przed rokiem, ale prawdziwa LM zacznie się w fazie pucharowej i to wtedy trzeba pokazać formę. Bayern ma ją już teraz, podobnie jak przed rokiem w fazie grupowej z City i Napoli którą przeszli śpiewającogoal.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy