Oceń zawodników Milanu i Atalanty

dodał: maaarcin  |  źródło: goal.pl  |  15.09.2012 22:45
Zapraszamy do wystawienia not zawodnikom Milanu i Atalanty Bergamo za występ w sobotnim spotkaniu trzeciej kolejki Serie A. Mecz zakończył się sensacyjnym zwycięstwem 1:0 gości.

Wystaw noty zawodnikom Milanu i Atalanty >>
You have an error in your SQL syntax; check the manual that corresponds to your MySQL server version for the right syntax to use near '} ORDER BY id ASC' at line 3
SELECT id_zawodnik, imie, nazwisko, przydomek, numer, pozycja, zdjecie, m.minuta_in, m.minuta_out FROM baza_zaw_mecze m, db_pilkarze p WHERE m.id_zawodnik=p.id_pilkarz AND id_mecz=25231 AND id_druzyna={id} ORDER BY id ASC

Oceń zawodników: AC Milan vs Atalanta Bergamo (0:1)

Skład: AC Milan

Skład: Atalanta Bergamo

Komentarze | 4 komentarze

wojojuve | 16.09.2012 00:14

Abbiati uratował kilka razy tyłek Milanowi przed stratą większej ilości bramek, więc zasłużył na lepszą ocenę niż 3,5. Nie oceniałbym również tak krytycznie stoperów Milanu. Może nie zagrali zbyt dobrze, ale ocena 2,5? Z drugiej strony zawiódł mnie Abate, który dopiero w drugiej połowie zaczął coś grać. Winą za porażkę obarczyłbym także pomocników. Jedynie Urby pokazał się z dobrej strony. Daliscie 2 Pazziniemu i Bojanowi, ale oni mnie trudną sytuację do ustrzelenia czegoś nie dostając dobrych piłek. Dla Constanta chyba jeszcze za wcześnie na Serię A.
Co do Atalanty to wyższą notę dałbym Manfrediniemu, który rządził defensywą gości.

Totti 10 | 16.09.2012 01:48

Co tu oceniać jeśli Milan wyjdzie z grupy LM i będzie w pucharach to będzie coś w następnym sezonie bo w tym to raczej tyły za Juve jak i Romą.

Cocacola | 16.09.2012 10:26

Gdzie ten charakter zwycięsców Milanu :?

Tomek1981 | 16.09.2012 12:58

Co tu oceniać, Milan nie ma obrony. Każda lepiej klepnięta piła Atalanty i potrafiło być groźnie pod naszą bramką. Antonini podaniami do rywala przechodził w 1 połowie samego siebie. Jeśli najlepszym naszym zawodnikiem w 1 połowie był Urby i Boa to mówi chyba samo za siebie.
Niestety ale w tym sezonie odczujemy letnie sprzedaże...