REKLAMA
REKLAMA

Neymar skrytykował brazylijskich kibiców

dodał: maaarcin  |  źródło: ASInfo  |  08.09.2012 16:05
Piłkarz Santosu i reprezentacji Brazylii, Neymar był bardzo rozczarowany postawą brazylijskich kibiców w trakcie towarzyskiego meczu z RPA. "Canarinhos" wygrali wprawdzie 1:0 po trafieniu Hulka, ale stylem gry nie zachwycili. Część kibiców, niezadowolona z takiego obrotu spraw, wygwizdała podopiecznych Mano Menezesa.

- Byłem tym bardzo rozczarowany. Nie wymagam od kibiców, aby mnie lubili, ale chciałbym, by wspierali drużynę narodową - tłumaczył młody gwiazdor Santosu. - Wszyscy wiemy, że ten mecz nie wyszedł nam za bardzo, a mimo to udało nam się wygrać - zauważył.

- Nie wiem, czym były spowodowane te gwizdy. Być może na trybunach siedzieli kibice Palmeiras, Corinthians czy Sao Paolo, czyli ligowych rywali Santosu - zastanawiał się. - Jeśli nawet tak było, to moim zdaniem ci kibice powinni raczej skupić się na dopingowaniu reprezentacji niż na wygwizdywaniu poszczególnych graczy - zakończył 20-letni piłkarz.

W poniedziałek piłkarze "Canarinhos" rozegrają kolejny mecz towarzyski. Ich przeciwnikiem będzie reprezentacja Chin.


OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 1 komentarz

sortowanie: rosnąco | malejąco

ICE MAN9 | 08.09.2012 16:15

Według mnie to tego Menezesa powinni zwolnić, przed nimi bardzo ważna impreza za dwa lata, a oni wciąż są mocno przeciętni. Nie poszło na CA 2011 i na IO 2012 (to nie była żadna inna drużyna tylko to był ten sam zespół co gra w reprezentacji Brazylii), moim zdaniem powinni go zwolnić. Choć z drugiej strony Brazylia Dungi wygrywała wszystkie turnieje przed MŚ 2010 a na samym turnieju odpadła w ćwierćfinale.goal.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy