REKLAMA
REKLAMA

Sammer: Jestem lojalny wobec Heynckesa

dodał: maaarcin  |  źródło: Bild  |  05.09.2012 09:22
Dyrektor sportowy Bayernu Monachium Matthias Sammer oświadczył, że trenerowi Juppowi Heynckesowi nie wolno wątpić w jego lojalność. - Będziemy rozmawiać, będziemy również mieli różne opinie. To będzie czasami trudne, ale Juppowi Heynckesowi nie wolno wątpić w moją lojalność - powiedział Sammer.

- Czasami ludzie próbują zniszczyć nasze relacje. Wiem, że Jupp Heynckes oczekuje ode mnie całkowitej lojalności. Tego może być pewien - kontynuował 44-letni Sammer.

Obecny kontrakt 67-letniego szkoleniowca wygasa z końcem obecnego sezonu. Sammer przyznaje, że decyzja w sprawie przedłużenia kontraktu nie została jeszcze podjęta.

- Dlaczego mielibyśmy ustalić teraz coś, co się stanie na koniec sezonu? Porozmawiamy o tym w 2013 roku. Dzien podjęcia decyzji nadejdzie. To będzie także decyzja trenera Juppa Heynckesa - kontynuował.

- Oczywiście nie może dojść do sytuacji, w której będziemy zaskoczeni i nieprzygotowani. Dlatego monitorujemy innych trenerów, podobnie jak zawodników - dodał.


OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 1 komentarz

sortowanie: rosnąco | malejąco

bawarczyk75 | 06.09.2012 00:35

Lojalność w klubie --- BEZCENNA . Ale po co teraz takie gierki - wiadomo że nie zawsze jest zgodność na linii Dyrektor sport . = Trener . A co do dalszej kariery w Dumie Bawarii zadecydują wyniki.  goal.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy