REKLAMA
REKLAMA

Simeone: To był spektakl

dodał: KMM  |  źródło: UEFA  |  01.09.2012 10:01
Atletico Madryt grając fantastyczny futbol sięgnęło w piątek po Superpuchar Europy. Zespół Diego Simeone rozbił w Monaco Chelsea 4:1, zatem argentyński szkoleniowiec miał pełne prawo do nieograniczonej radości. Trener rozpływał się wręcz nad strzelcem trzech goli Radamelem Falcao.

- Graliśmy przeciwko mistrzom Europy, drużynie, która wyeliminowała w półfinale Barcelonę, a w finale Bayern Monachium. Nie mieli szczęście, ale my mieliśmy świetną strategię, wypełnioną co do joty przez piłkarzy, co wypełnia mnie jako trenera poczuciem dumy. Zagrali mecz tak, jak to sobie wyobrażałem. - mówił po spotkaniu Simeone, który szczególnie zadowolony był z pierwszej połowy.

- Rzeczy nie dzieją się w futbolu tak, jakby to miało wyglądać na papierze. Piłka nożna zawsze przypomina nam, że wszystko może się zdarzyć. Wykonaliśmy swoją pracę domową i wiedzieliśmy, jak oni mogą nas zranić i jak my ich. Gdy drużyna podąża za pomysłem, to łatwiej iść obraną drogą. Mogliśmy zdobyć dwie bramki jeszcze przed pierwszym trafieniem, a pierwsza połowa była prawdziwym spektaklem. Zagraliśmy znakomity mecz. - stwierdził.

Trzy gole przed przerwą zdobył bohater spotkania Radamel Falcao. - Dyspozycji Falcao nawet nie umiem opisać. Oniemiałem. To, co Radamel robi, jest nie do opisania. On jest takim chłopakiem, że nie wiadomo jak wysoko podniesiesz mu poprzeczkę, to on zawsze podnosi ją jeszcze wyżej. Jego zaangażowanie jest ponadnormalne. Znam go od małego i od zawsze presja była jego źródłem siły. To znakomity zawodnik. Pracuje każdego dnia, by stawać się lepszym, a jego motywacja jest zaraźliwa dla całej drużyny. Na szczęście możemy się nim cieszyć w Atletico przez długi czas. Jutro ulice Madrytu będą wypełnione radością, a to mnie czyni szczęśliwym. - mówił Simeone.


OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 3 komentarze

sortowanie: rosnąco | malejąco

Adrian2805 | 01.09.2012 10:34

Radamel Falcao pewnie w następnym okienku transferowym opuści klub z Madrytu, tylko trzeba się będzie liczyć z wyłożeniem konkretnej kwoty przeszło 50 mln $ lecz w tym sezonie sporo ten klub namiesza w PD. Szkoda że nie zobaczymy danego zespołu w LM. Atletico ma świetnego trenera, byłego piłkarza reprezentacji Argentyny który mam nadzieję że da wiele sukcesów Drużynie Los Rojiblancos. Jeszcze raz gratulacje za okazałe zwycięstwo.

Interowiec99 | 01.09.2012 12:10

Co za głupoty piszesz...Myślisz, że sprzedadzą Falcao za 50 mln $ skoro wydali na niego 40 mln ojro? Oni będą wołać co najmniej 65-70 mln EURO!

Proti#13 | 01.09.2012 14:17

A kto mówi że będą go chcieli sprzedać?

Niesamowite, jak Simeone odmienił Atletico. Prezentują wspaniałą piłkę, w przyszłym sezonie z pewnością zobaczymy ich w LM, nie wierzę, żeby nie znaleźli się w pierwszej czwórce.goal.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy