REKLAMA
REKLAMA

Real Sociedad vs Celta

dodał: Tomasz Matuszczak  |  źródło: PrimeraDivision.pl  |  24.08.2012 18:55
O pierwsze punkty w sezonie powalczą w najbliższej kolejce La Liga piłkarze Realu Sociedad oraz Celty Vigo. Obie drużyny na inaugurację rozgrywek poniosły porażki.

Zawodnicy z San Sebastian tylko przez pierwsze dziesięć minut potrafili nawiązać równorzędną rywalizację z Barceloną. Bramka strzelona na Camp Nou cieszy, ale postawa obrońców na pewno już nie. Najbliższy rywal będzie jednak znacznie mniej wymagający.

Celta to beniaminek La Liga. Piłkarze z Estadio Balaídos wrócili do najwyższej klasy rozgrywkowej w Hiszpanii po pięciu latach przerwy. Powrót nie był wymarzony, ponieważ podopieczni Paco Herrery przegrali u siebie 0:1 z  Malagą. Zawodnikom gospodarzy zabrakło przede wszystkim skuteczności, więc fani Celty wierzą, iż uda się to naprawić już w najbliższym meczu.

Ostatnie spotkania pomiędzy oboma zespoły odbyły się w 2010 roku, na zapleczu hiszpańskiej ekstraklasy. Obydwa mecze wygrali piłkarze Sociedad, odpowiednio 1:0 na wyjeździe i 2:0 u siebie. Naszym zdaniem tym razem będzie inaczej i beniaminek wywiezie z kraju Basków cenny punkt.

25.08., 19:00 Real Sociedad - Celta Vigo

Typ PrimeraDivision.pl 2:2


OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 3 komentarze

sortowanie: rosnąco | malejąco

Helter_Skelter | 24.08.2012 23:20

Baskowie na własnych śmieciach winni uporać się z takim przeciwnikiem jak Celta.No chyba, ze gościom na początku wyjdzie jakieś parę zagrań wtedy może być tak jak typuje Redakcja...2:1, 2:0

DarkVader | 25.08.2012 07:01

Myślę że tu będzie niespodzianka i Celta ogra Basków 1:2 dla Celty

Real Madridista | 25.08.2012 12:49

Widziałem pierwszy mecz Sociedad, widziałem obszerny skrót Celty z Malagą. Celta grała całkiem dobrze, ale uważam, że gorźna będzie jedynie u siebie.
Natomiast Sociedad chce zmazać plamę po batach w Barcelonie.
3-2
Pzdr.goal.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy