REKLAMA
REKLAMA

Jesus: PSV jest dobrym zespołem

dodał: pmamczak  |  źródło: Eredivisie.pl  |  23.07.2012 10:55
W finale towarzyskiego turnieju Polish Masters PSV Eindhoven wygrało 3:1 z Benficą Lizbona. Trener przegranej drużyny Jorge Jesus docenił holenderską ekipę. - PSV jest bardzo dobrym zespołem - powiedział po niedzielnym spotkaniu.

- Przez pierwsze 45 minut zagraliśmy tak, jak chcieliśmy. PSV jest bardzo dobrym zespołem. W trakcie turnieju starałem się wykorzystać maksymalnie wszystkie zmiany. Najważniejsze jest to, żeby pracować z całym zespołem, dlatego próbowaliśmy dawać szanse wszystkim. Najważniejszy nie jest rezultat, ale rozwój zespołu - powiedział na pomeczowej konferencji prasowej Jesus.

- Zmiany, które zrobili rywale, wpłynęły na tempo gry. Piłkarze PSV od razu doprowadzili do remisu. Nasi piłkarze mieli mnóstwo problemów z Kevinem Strootmanem - dodał.

- Mieliśmy problemy z szybkimi piłkarzami PSV. W pierwszej połowie mieliśmy trochę kłopotów, a przede wszystkim przez to, że Luisinho nie miał wsparcia. Bardzo pozytywnie oceniam jednak dwa mecze. Założona praca została wykonana.

- Rezultat nie jest najważniejszy. Ważniejsze jest to, jak drużyna zachowywała się w takcie turnieju. Przyjdą lepsze czasy, które spowodują, że przed rozpoczęciem sezonu cała drużyna, a nie pojedynczy zawodnicy, będą gotowi. To jest naszym celem, aby zgrać cały zespół. Cały mecz był wyrównany, ale po czerwonej kartce wszystko trochę się skomplikowało - zakończył Jorge Jesus.

z Wrocławia - Przemysław Mamczak


OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 1 komentarz

sortowanie: rosnąco | malejąco

vandzik | 23.07.2012 16:13

Czy ktoś z szanownej redakcji odnotował może, że oprócz polish masters rozgrywane były także inne sparingi? Portal o piłce holenderskiej, ale wyczytać, że Ajax wygrał z Celticiem to już niestety nie można...goal.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy