REKLAMA
REKLAMA

Cvitanich wrócił do Ajaksu

dodał: Michał Machowski  |  źródło: Elf Voetbal  |  09.07.2012 22:28
Dario Cvitanich wypożyczony na ostatnie pół roku do Boca Juniors Buenos Aires wrócił w poniedziałek do Amsterdamu. Małe są szanse na grę Argentyńczyka w Ajaksie.

28-latek jest jednym z niewypałów transferowych amsterdamskiego klubu. Kwota siedmiu milionów euro wydana przed czterema laty niemalże na pewno się nie zwróci. Cvitanich nie zrobił kariery w Holandii dlatego dwukrotnie był wypożyczany - do meksykańskiej Pachucy i do Boca Juniors na ostatnie pół roku.

W poniedziałek Argentyńczyk pojawił się  w Amsterdamie, ale jeszcze przed rozpoczęciem sezonu prawdopodobnie zmieni klub, być może definitywnie. Jego umowa z Joden wygasa za rok.


OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 1 komentarz

sortowanie: rosnąco | malejąco

johanek | 10.07.2012 15:11

Doświadczony napastnik  z \"dobrym nosem\". Niestety przy systemie Ajaksu 4-3-3 z jednym silniejszym napastnikiem podejrzewam, że może brakowac dla niego miejsca. De Boer raczej w swojej filozofii jest konsekwentny. Kończący się kontrakt też nie sprzyja dawaniu Dariowi kolejnej szansy. Raczej Ajax będzie chciał się go pozbyć. Czas pokaże.goal.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy