REKLAMA
REKLAMA

Gladbach chce zatrzymać trenera na dłużej

dodał: KMM  |  źródło: Sky Sports  |  02.07.2012 15:57
Szefowie Borussii Mönchengladbach są pewni, że nie stracą wysoko cenionego trenera. Lucien Favre, który dokonał niesamowitej przemiany drużyny z Borussia-Park, był kandydatem do objęcia innych zespołów, ale może zwiąże się na dłużej z VfL.

Były reprezentant Szwajcarii przez 18 miesięcy zupełnie zmienił oblicze drużyny z Gladbach. Najpierw cudem uratował ją przed degradacją, a w ostatnim sezonie wywalczył miejsce dające start w eliminacjach do Ligi Mistrzów. Nic dziwnego, że mówiło się o nim w kontekście przejścia do Bayernu czy Marsylii.

Wiceprezydent Borussii Rainer Bonhof przyznał jednak, że klub toczy rozmowy z Favrem w sprawie przedłużenia kontraktu. - Jego umowa dobiega końca w 2013 roku i nie sądzę, by gdzieś mu się spieszyło – powiedział Bonhof na łamach Rheinische Post. - Jesteśmy z nim w ciągłym dialogu i nie ukrywamy zadowolenia z jego pracy. Rzeczy się rozwijają i na żadnej ze stron nie ciąży presja terminu. Każdy widział, jak zakończyliśmy sezon, ale też każdy wie, że chcemy się ustabilizować. Pomiędzy piątym a dziewiątym miejscem. - powiedział wiceprezydent.


OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 2 komentarze

sortowanie: rosnąco | malejąco

Bayer1904 | 02.07.2012 16:26

Nie sie czemu dziwić jestem chlernie ciekaw czy znów taki świetnie poukłada klub bez Reusa itd... ale Transfery też niczego sobie...

A_Merkel | 03.07.2012 11:33

Dla mnie większość uroku gry BMG stanowił Reus. Jestem ciekaw jak w tym sezonie poradzą sobie Źrebaki :))goal.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy