Typy bukmacherskie na dziś: kto dołączy do Belgii i Holandii?

Piłkarze reprezentacji Holandii
Piłkarze reprezentacji Holandii PressFocus

W poniedziałek poznamy kolejne rozstrzygnięcia na Euro 2020. Tym razem do rywalizacji przystąpią drużyny z grup B i C. Na razie pewne awansu pozostają drużyny Belgii i Holandii. Kto do nich dołączy? Sprawdź nasze typy na dziś.

Tekst zawiera treści reklamowe | +18 | Obowiązuje regulamin

Macedonia Północna – Holandia, typy bukmacherskie na dziś (21.06.2021)

Mecz Macedonia Północna – Holandia to pierwsze podczas tego Euro 2020 spotkanie o przysłowiową “pietruszkę” i wszystko wskazuje na to, że jedyne. Reprezentacja Holandii, która w pierwszych dwóch spotkaniach pokonała Ukrainę i Austrię jest już pewna awansu i zajęcia pierwszego miejsca w tabeli.

Z kolei reprezentacja Macedonii Północnej nie ma już szans na opuszczenie czwartego miejsca. Podczas swojego debiutu na imprezie tej rangi Goran Pandev i spółka musieli dotychczas uznać wyższość swoich rywali, a w ostatniej kolejce czeka ich pojedynek z najsilniejszą drużyną w grupie C.

Holenderski zespół prawdopodobnie zagra w tym meczu w rezerwowym zestawieniu, ale nie powinno to mu przeszkodzić w odniesieniu zwycięstwami. Stawiamy na ich pewną wygraną.

Sprawdź naszą zapowiedź meczu Macedonia Północna – Holandia

Totalbet
1.77
wygrana Holandii (handicap -1)

Ukraina – Austria, typy bukmacherskie na dziś (21.06.2021)

Reprezentacje Ukrainy i Austrii po dwóch rozegranych kolejkach mają na swoim koncie po trzy punkty i zajmują odpowiednio drugie i trzecie miejsce w tabeli. Ukraina sklasyfikowana jest wyżej dzięki większej liczbie zdobytych bramek. Oznacza to, że w poniedziałek do zajęcia drugiego miejsca potrzebuje jedynie remisu. Z kolei Austriacy, jeżeli chcą wyjść z grupy z drugiej lokaty muszą wygrać.

Niewykluczone jednak, że obie drużyny nie będą chciały ryzykować i zagrają w tym meczu na remis. Taki rezultat prawdopodobnie będzie premiował nie tylko Ukrainę, ale również Austrię. Cztery punkty na koncie trzeciej drużyny w grupie powinny być wystarczające do awansu.

My w tym meczu stawiamy na remis, który powinien zadowolić obie drużyny.

Sprawdź naszą zapowiedź meczu Ukraina – Austria

Totalbet
remis

Finlandia – Belgia, typy bukmacherskie na dziś (21.06.2021)

Reprezentacja Belgii do spotkania z Finlandią przystąpi w komfortowej sytuacji, bowiem z awansem do fazy pucharowej w kieszeni. W ostatnim meczu, który rozegrany zostanie w Petersburgu, będą walczyć o potwierdzenie pierwszego miejsca w tabeli. Potrzebują do tego tylko remisu.

Finowie nie mogą być natomiast pewni występu w 1/8 finału i muszą pokusić się o sprawienie niespodzianki. Awans zapewni im wygrana Belgii lub remis przy jednoczesnym zwycięstwie Danii w drugim spotkaniu z Rosją.

Nie spodziewamy się jednak, aby Belgowie zastosowali taryfę ulgową wobec Finów. Stawiamy na ich zwycięstwo i dokładamy do tego typ na poniżej 3,5 bramki.

Sprawdź naszą zapowiedź meczu Finlandia – Belgia

Totalbet
wygrana Belgii i poniżej 3,5 bramki

Rosja – Dania, typy bukmacherskie na dziś (21.06.2021)

Reprezentacja Danii może być jednym z wielkich przegranych Mistrzostw Europy. Po świetnych występach w ostatnich miesiącach, w dwóch pierwszych spotkaniach turnieju finałowego Euro 2020 doznała dwóch porażek. Co prawda przed ostatnim meczem cały czas zachowuje szanse na awans nawet z drugiego miejsca, ale potrzebuje do tego zwycięstwa z Rosją i porażki Finów z Belgami. Jeżeli mecze zakończą się takimi rozstrzygnięciami, o tym kto zajmie drugie miejsce w tabeli zadecyduje mała tabela.

Reprezentacja Rosji w walce o awans do fazy pucharowej ma wszystko w swoim rękach. W 1/8 finału na pewno zagra jeżeli pokona Danię. Premiować może ją również remis, ale wówczas będzie musiała również liczyć na brak niespodzianki w meczu Finlandia – Belgia.

Spodziewamy się zaciętego spotkania, w którym nie powinniśmy jednak obejrzeć zbyt wielu goli.

Sprawdź naszą zapowiedź meczu Rosja – Dania

Totalbet
poniżej 2,5 bramki

Musisz mieć przynajmniej 18 lat, żeby korzystać z tej strony.
Prosimy graj odpowiedzialnie! Hazard może uzależniać.

Komentarze