Nintendo Switch do wygrania! Trzecia runda typera

Za nami już dwie rundy Euro Typera, w którym do wygrania jest Nintendo Switch. Mamy nowego lidera rankingu generalnego.

W drugiej rundzie, z typowaniem rozstrzygnięć spotkań grupy E i F, najlepiej poradził sobie “Aleksander33”. Drugie miejsce wywalczył “brazyliana7” i on też został nowym klasyfikacji generalnej (awans z miejsca 11. po pierwszej rundzie), której zwycięzca na koniec Euro 2020 otrzyma Nintendo Switch.

Można już typować mecze trzeciej rundy: Hiszpania – Polska, Szwecja – Polska, Niemcy – Węgry i Portugalia – Francja. Zapraszamy do zabawy na stronie typer.goal.pl!

Na czym polega konkurs?

Konkurs jest podzielony na etapy, w których typujemy rozstrzygnięcia meczów Euro 2021. Za poprawne wytypowanie wyniku meczu (1X2), czy obie drużyny strzelą, czy padnie poniżej/powyżej 2.5 goli oraz dokładnej liczby rzutów rożnych przyznawane są punkty. Trzy osoby, które zdobędą ich najwięcej w każdym etapie otrzymają piłkarskie t-shirty. Typujemy mecze w “polskiej grupie” oraz w “grupie śmierci” (grupa F).

Dodatkowo, przez cały turniej Euro 2021, prowadzimy klasyfikację generalną. Na jej zwycięzcę czeka główna nagroda, którą jest konsola Nintendo Switch! Zdobywcy drugiego i trzeciego miejsca odbiorą koszulki piłkarskie.

Punktacja w konkursie i regulamin

Punkty są przyznawane za każdy poprawny typ na każdym etapie zgodnie z następującą punktacją:

  • wynik meczu 1X2: 5 punktów
  • obie drużyny strzelą: 3 punkty
  • poniżej/powyżej 2.5 goli: 3 punkty
  • dokładna liczba rzutów rożnych: 10 punktów

Pamiętaj, że konkurs jest przeznaczony wyłącznie dla osób pełnoletnich. Szczegółowy regulamin konkursu jest dostępny pod adresem: goal.pl/regulamin-konkursu-typer.

Komentarze