Niezła Typiara typuje Euro 2020. Czy to już koniec?

Na zdjęciu:

Piątek i sobota upłynie pod znakiem kolejnych spotkań fazy grupowej Euro 2020. Powinniśmy poznać kolejne rozstrzygnięcia, także w “polskiej grupie”. Czy reprezentacja Polski zachowa szanse na wyjście z grupy przed ostatnią kolejką. Sprawdź jakie typy na najbliższe mecze przygotowała Niezła Typiara.

18+ | Graj odpowiedzialnie! | Obowiązuje regulamin

Typy bukmacherskie na Euro 2020 (18-20 czerwca)

W naszym materiale znajdziesz typy na mecze:

Szwecja – Słowacja
Chorwacja – Czechy
Anglia – Szkocja
Węgry – Francja
Hiszpania – Polska
Argentyna – Urugwaj

Jak typujemy? Przekonaj się!

W piątek czekają nas trzy spotkania 2. kolejki fazy grupowej Euro 2020. Jedno z nich będzie miał duże znaczenie dla szans reprezentacji Polski na wyjście z grupy. Reprezentacja Szwecji zmierzy się w Petersburgu ze Słowacją. Pogromcy naszej drużyny liczą na sprawienie niespodzianki i zrobienie kolejnego kroku w kierunku fazy pucharowej. Kibicować im będą również Biało-czerwoni.

W piątek rozegrane zostaną również dwa spotkania grupy D Mistrzostw Europy, w której po pierwszej kolejce prowadzi reprezentacja Anglii. Po pokonaniu Chorwatów Synowie Albionu będą chcieli zapewnić sobie awans do fazy pucharowej już w piątek. Potrzebują do tego zwycięstwa nad Szkocją, która z kolei aby zachować marzenia o grze w kolejnej rundzie nie może sobie pozwolić na porażkę. Analogiczna sytuacja jest w przypadku drugiego spotkania tej grupy, w którym prowadzący w grupie Czesi zmierzą się z Chorwacją.

W sobotę na boisko najpierw wybiegną drużyny z grupy F – określanej grupą “śmierci”. W jednym ze spotkań o zapewnienie sobie awansu zagra reprezentacja Francji, która na Puskas Arena w Budapeszcie zmierzy się z Węgrami. Każdy inny wynik niż wygrana Trójkolorowych będzie ogromną niespodzianką.

W ostatnim sobotnim meczu po raz drugi podczas tych mistrzostw zobaczymy w akcję reprezentację Polski. Czekają ją jednak niezwykle trudne zadanie, jakim jest wyjazdowy pojedynek z Hiszpanią. Każdy inny wynik niż wygrana drużyny Luisa Enrique zostanie uznana za sensację.

STS

Aż do 1640 zł

Zakład bez ryzyka 100 zł tylko z kodem GOAL

+18 | Graj odpowiedzialnie | Obowiązuje Regulamin Pełen reg
Bierz bonus od bukmachera!

Nieco w cieniu Euro 2020 trwa również rywalizacja w Copa America. Tam również jesteśmy na etapie 2. kolejki fazy grupowej i w nocy z piątku na sobotę czeka nas prawdziwy hit. Tak trzeba bowiem określić pojedynek reprezentacji Argentyny z Urugwajem. Czy Lionel Messi poprowadzi swoją drużynę do kolejnego zwycięstwa? Sprawdź jaki typ na ten mecz przygotowała Niezła Typiara.

Musisz mieć przynajmniej 18 lat, żeby korzystać z tej strony.
Prosimy graj odpowiedzialnie! Hazard może uzależniać.

Komentarze