Piłkarze reprezentacji Kolumbii na MŚ U-20
Piłkarze reprezentacji Kolumbii na MŚ U-20 fot. Grzegorz Wajda

MŚ U-20: Kolumbia vs Ukraina. Zapowiedź, typy, kursy

Pierwszym piątkowym spotkaniem ćwierćfinałowym w ramach Mistrzostw Świata do lat 20 będzie mecz w Łodzi, gdzie Kolumbia zmierzy się z Ukrainą. Kto okaże się lepszy? Czy nasi wschodni sąsiedzi pokonają ekipą z Ameryki Południowej i zameldują się w dalszej fazie tego turnieju? Zachęcamy do wspólnego typowania wyniki, a także do zapoznania się z poniższą zapowiedzią, gdzie przygotowaliśmy dla was m.in. ofertę legalnych polskich bukmacherów.

Czytaj dalej…

Tekst zawiera treści reklamowe | +18 | Obowiązuje regulamin

Kolumbia – Ukraina, droga do 1/4 finału

Kolumbia rozpoczynała turniej w grupie A, gdzie jej przeciwnikami byli piłkarze z Senegalu, Tahiti i Polski. Ekipie z Ameryki Południowej udało się pokonać naszą reprezentację, a także wygrać z Tahiti aż sześć do zera. Polegli jednak z drużyną z Afryki, przez co zajęli w grupie drugie miejsce.

Następnie Kolumbijczycy grali z Nową Zelandią, którą udało im się pokonać w stosunku dwa do jednego, dzięki czemu znaleźli się w ćwierćfinałach Mistrzostw Świata do lat 20.

Z kolei Ukraińcy zajęli pierwsze miejsce w grupie D. Zdobywając siedem punktów wyprzedzili Stany Zjednoczone, Nigerię oraz Katar. Nasi wschodni sąsiedzi wygrali dwa początkowe starcia, a następnie zremisowali z afrykańską drużyną (1:1).

W 1/8 przeciwnikiem Ukrainy była z kolei Panama. Poradzili sobie oni z nią w stosunku cztery do jednego, już w pierwszej połowie strzelając drzy bramki.

Kolumbia – Ukraina, kursy

Kolumbia – Ukraina 1×2 kursy
STS Fortuna Totolotek Lvbet forBET Etoto PZBuk Najlepszy kurs
Wygrana Kolumbii 2,45 2,40 2,50 2,45 2,55 2,55 2,50 Sprawdź ofertę eToto
Remis 3,00 3,00 3,05 3,05 3,10 3,00 2,95 Sprawdź ofertę forBET
Wygrana Ukrainy 3,21 3,25 3,05 3,10 3,10 3,05 3,10 Sprawdź ofertę Totolotka
Kursy aktualne na 06.06.2019 23:00

Kolumbia – Ukraina, typy i przewidywania

Nasza redakcja stawia w tym spotkaniu na wygraną i awans Ukrainy. Zespół z tego państwa prezentuje się na tym turnieju bardzo dobrze i sądzimy, że mają duże szansa na zagranie w półfinałach. Ostateczny typ to: 1:2.

Kolumbia – Ukraina, oferta bukmacherów

Polscy bukmacherzy przygotowali na to spotkanie bogatą ofertę zakładów. Znajdziecie w nich nie tylko tradycyjne zakłady na rozstrzygnięcie danego spotkania, ale również możecie wytypować strzelców bramek.

Oferta STS na mecz Kolumbia – Ukraina >>

Oferta Totolotka na mecz Kolumbia – Ukraina >>

Oferta Lvbet na mecz Kolumbia – Ukraina >>

Oferta Fortuny na mecz Kolumbia – Ukraina >>

Oferta ForBet na mecz Kolumbia – Ukraina >

Oferta eToto na mecz Kolumbia – Ukraina >>

Oferta PZBuk na mecz Kolumbia – Ukraina >>

Kolumbia – Ukraina, transmisja meczu

Piątkowy mecz, który rozpocznie się o godzinie 15:30, będzie można obejrzeć na TVP Sport.Musisz mieć przynajmniej 18 lat, żeby korzystać z tej strony.
Prosimy graj odpowiedzialnie! Hazard może uzależniać.

Komentarze