Islandia – Niemcy: kolejny test dla Flicka. Kursy bukmacherskie

Hansi Flick
fot. PressFocus Na zdjęciu: Hansi Flick

Reprezentacja Niemiec pod wodzą Hansiego Flicka wygrała jak na razie oba dotychczasowe spotkania, w których nie straciła nawet jednego gola. Niemniej rywale naszych zachodnich sąsiadów byli z dolnej półki. Kolejnym testem może być konfrontacja z Islandią. Prezentujemy natomiast kursy bukmacherskie dotyczące tego, kto ma największe szanse na zdobycie bramki, a także która z ekip według ekspertów bukmacherskich jest faworytem do zwycięstwa.

18+ | Graj odpowiedzialnie! | Obowiązuje regulamin

Eliminacje do mistrzostw świata: Islandia – Niemcy

Reprezentacja Niemiec nie ma za sobą udanych mistrzostw Europy. Niemniej nikt nie wyobraża sobie przyszłorocznego mundialu w Katarze bez zespołu Die Mannschaft. Aktualnie w tabeli grupy J reprezentacja Niemiec plasuje się na pierwszym miejscu, wyprzedzając o dwa oczka Armenię.

Czterokrotni mistrzowie świata we wrześniu zaliczyli już zwycięstwa kolejno z Liechtensteinem oraz Armenią. W pierwszym boju Niemcy wygrali tylko 2:0. Tymczasem w kolejnej potyczce dokonali rzezi niewiniątek na rywalach, wygrywając aż 6:0. Świetne zawody zaliczył Serge Gnabry, zdobywając dwie bramki.

Podopieczni Flicka zdecydowanym faworytem

Goście przystąpią do potyczki z Islandią bez Thomasa Muellera. Mimo wszystko Niemcy mogą pochwalić się na tyle solidnym składem, że nie powinno być to duże osłabienie dla tej ekipy. STS zakłady bukmacherskie sugerują natomiast, że największe szanse na zdobycie bramki mają: Serge Gnabry oraz Timo Werner. Szanse na gola każdego z wymienionych, wynoszą 2,00.

STS
2,00
Gnabry strzeli gola – TAK

W szeregach gospodarzy środowej batalii największe szanse na strzelenie gola ma z kolei Vidar Orn Kjartansson. Kurs na to, że napastnik Valarengi zdobędzie bramkę, wynosi 5,50. Innym ciekawym kandydatem do strzelenia gola dla reprezentacji Islandii, jest Jhann Berg Gudmundsson. Kurs na to, że 30-latek strzeli gola, wynosi 6,00.

STS
5,50
Kjartansson strzeli gola – TAK

W rywalizacji, która będzie miała miejsce na Stadion Laugardalsvollur, faworytem są podopieczni Hansiego Flicka. Bukmacherzy nie mają co do tego żadnych wątpliwości. Wariant, że wygrają Niemcy, wynosi, 1,25 u bukmachera z Katowic. Tymczasem prawdopodobieństwo na to, że górą będzie Islandia, zostało oszacowane na 11,50.

Czytaj więcej: Islandia – Niemcy. Typy, kursy, zapowiedź (08.09.2021)

Musisz mieć przynajmniej 18 lat, żeby korzystać z tej strony.
Prosimy graj odpowiedzialnie! Hazard może uzależniać.

Komentarze