Znicz Pruszków – GKS Tychy: gdzie oglądać? Transmisja w TV oraz stream (14.04.2024)

Znicz - GKS Tychy: transmisja na żywo w TV oraz stream online. Znicz Pruszków w meczu 27. kolejki Fortuna 1 Ligi o ligowe punkty powalczy z GKS-em Tychy. Sprawdź, gdzie obejrzeć to widowisko w telewizji oraz online. Początek spotkania o godzinie 15:00.

Bartosz Śpiączka
Obserwuj nas w
PressFocus Na zdjęciu: Bartosz Śpiączka

Znicz Pruszków – GKS Tychy, gdzie oglądać

Znicz Pruszków ma obecnie sześć punktów przewagi nad strefą spadkową. Z jednej strony różnica punktowa daje pewien komfort, ale z drugiej zespół wciąż potrzebuje prawdopodobnie około dwóch, trzech zwycięstw do utrzymania. GKS Tychy jest z kolei zaangażowany w walkę o awans do PKO Ekstraklasy. Jednak obie drużyny zgubiły w ostatnich tygodniach dobrą formę. Gospodarze wygrali tylko jedno z ostatnich pięciu ligowych pojedynków, a goście ani jednego. Słaba dyspozycja sprawiła, że trudno tutaj wskazać zdecydowanego faworyta do zwycięstwa, co pokazują również kursy bukmacherskie.

Znicz Pruszków – GKS Tychy, transmisja na żywo w TV

Niedzielny pojedynek Fortuna 1 Ligi pomiędzy Zniczem Pruszków i GKS-em Tychy nie będzie transmitowany na żywo w polskiej telewizji. Spotkanie będzie dostępne tylko online. Początek starcia o godzinie 15:00.

Znicz Pruszków – GKS Tychy, transmisja online

Mecz będzie można obejrzeć jedynie online w Polsat Box Go lub w usłudze PPV. W pierwszym przypadku należy wykupić miesięczny abonament, a w drugim jednorazowy dostęp do transmisji to koszt 10 zł.

Znicz Pruszków – GKS Tychy, kursy bukmacherskie

Mimo znacznej różnicy w tabeli Fortuna 1 Ligi między tymi zespołami, zarówno Znicz, jak GKS Tychy nie znajdują się w wysokiej dyspozycji, co sprawia, że trudno wskazać jednoznacznego faworyta. Kursy na zwycięstwo w przypadku gospodarzy, jak i gości są dość wysokie.

Gdzie obejrzeć mecz Znicz – GKS Tychy?

Mecz można obejrzeć jedynie online w Polsat Box Go lub w usłudze PPV.

Kiedy jest mecz Znicz – GKS Tychy?

Mecz rozpocznie się w niedzielę, 14 kwietnia, o godzinie 15:00.

Musisz mieć przynajmniej 18 lat, żeby korzystać z tej strony.
Prosimy graj odpowiedzialnie! Hazard może uzależniać.

Komentarze