Wisła Kraków – Hapoel Beer Szewa: gdzie oglądać? Transmisja i stream online (07.07.2023)

Wisła - Hapoel: transmisja za darmo. W drugim sparingowym spotkaniu podczas przygotowań do nowego sezonu Wisła Kraków zmierzy się z wicemistrzem Izraela. Sprawdź gdzie oglądać sparing Wisła - Hapoel.

Angel Rodado
PressFocus Na zdjęciu: Angel Rodado

Wisła – Hapoel, gdzie oglądać?

Wisła Kraków rozegra w piątek drugie sparingowe spotkanie przed nowym sezonem. Kilka dni temu podopieczni Radosława Sobolewskiego pokonali 3:2 ekstraklasową Stal Mielec. Teraz Białej Gwieździe przyjdzie się zmierzyć w Myślenicach z Hapoelem Beer-Szewa. Rywal Wisły w poprzednim sezonie zdobył wicemistrzostwo Izraela, ustępując w ligowej tabeli jedynie Maccabi Hajfa.

Sparingowe spotkanie Wisła – Hapoel rozegrane zostanie w bazie treningowej krakowskiego klubu w Myślenicach. mecz rozegrany zostanie w piątek (7 lipca) o godzinie 11:30 i będzie z niego dostępna transmisja za pośrednictwem internetu.

Wisła – Hapoel, transmisja na żywo w TV

Sparingowy mecz Wisły z Hapoelem, który rozegrany zostanie o godzinie 11:30, nie będzie transmitowany w tradycyjnej telewizji. Transmisja będzie dostępna tylko online.

Wisła – Hapoel, transmisja online

Mecz Wisła – Hapoel rozegrany zostanie w piątek (7 lipca) o 11:30 i będzie można obejrzeć go “na żywo” dzięki transmisji prowadzonej na oficjalnym youtubowym kanale Białej Gwiazdy.

Gdzie obejrzeć mecz Wisła – Hapoel?

Transmisja z meczu Wisła – Hapoel będzie dostępna na youtubowym kanale Wisły Kraków.

Kiedy odbędzie się spotkanie Wisła – Hapoel?

Mecz rozegrany zostanie w piątek (7 lipca) o godzinie 11:30.

Musisz mieć przynajmniej 18 lat, żeby korzystać z tej strony.
Prosimy graj odpowiedzialnie! Hazard może uzależniać.

Komentarze