Widzew Łódź – Górnik Zabrze: gdzie oglądać? Transmisja w TV oraz stream (13.05.2023)

Widzew - Górnik: transmisja na żywo w TV oraz stream online. W ostatnim sobotnim spotkaniu 32. kolejki PKO Ekstraklasy Widzew podejmie przed własną publicznością Górnik Zabrze. Początek meczu o godzinie 20:00.

Górnik Zabrze
IMAGO / Michał Chwieduk / Newspix Na zdjęciu: Górnik Zabrze

Widzew Łódź – Górnik Zabrze, gdzie oglądać

Zarówno Widzew, jak i Górnik zrealizowali już plan na obecny sezon, jakim niewątpliwie było utrzymanie w najwyższej klasie rozgrywkowej. Teraz obie ekipy mogą powalczyć o jak najwyższą lokatę na koniec sezonu. Obecnie w znacznie lepszej formie znajdują się zabrzanie, którzy mają na swoim koncie cztery wygrane z rzędu. Gospodarze pokazali jednak wielokrotnie, że potrafią być groźni w meczach na własnym terenie, dlatego mimo gorszej dyspozycji nie powinniśmy im również odbierać szans na zwycięstwo.

Widzew Łódź – Górnik Zabrze, transmisja na żywo w TV

Mecz 32. kolejki PKO Ekstraklasy będzie dostępny w polskiej telewizji. Starcie Widzew – Górnik będzie można obejrzeć na antenie CANAL+ Sport, CANAL+ Sport 3 oraz CANAL+ 4K Ultra.

Widzew Łódź – Górnik Zabrze, transmisja online

Ostatni sobotni pojedynek 32. kolejki polskiej ekstraklasy będzie można obejrzeć również Internecie w usłudze CANAL+ Online. CANAL+ przygotował ciekawą ofertę. Dzięki niej możecie oszczędzić 30 zł. Przez pierwsze trzy miesiące za abonament zapłacicie jedynie 39 zł, a w kolejnych 49 zł miesięcznie. Co ważne, subskrypcja jest odnawiana co miesiąc.

Widzew Łódź – Górnik Zabrze, kursy bukmacherskie

Jak pokazują poniższe kursy, bukmacherzy nie potrafią wskazać faworyta tego pojedynku. Kursy na zwycięstwo Widzewa wynoszą około 2,65, natomiast w przypadku Górnik oscylują one wokół 2,85.

Widzew Łódź
Górnik Zabrze
Kursy mogą ulec zmianie. Aktualizacja z dnia: 13 maja 2023 19:58.
Gdzie obejrzeć mecz Widzew – Górnik?

Mecz będzie transmitowany na antenie CANAL+ Sport, CANAL+ Sport 3, CANAL+ 4K Ultra, a także w usłudze CANAL+ Online.

Kiedy jest mecz Widzew – Górnik?

Mecz rozpocznie się w sobotę, 13 maja, o godzinie 20:00.

Musisz mieć przynajmniej 18 lat, żeby korzystać z tej strony.
Prosimy graj odpowiedzialnie! Hazard może uzależniać.

Komentarze