Węgry – Polska: transmisja, gdzie oglądać online?

Robert Lewandowski
Robert Lewandowski fot. Grzegorz Wajda

Z meczu Węgry – Polska: transmisja dostępna będzie w polskiej telewizji. Mecz rozegrany zostanie dzisiaj (25 marca) o godzinie 20:45. Spotkanie na Puskas Arena odbędzie się w ramach eliminacji do mistrzostw świata w Katarze. Zobacz, gdzie można oglądać mecz na żywo – w telewizji i online.

Węgry – Polska. Dzień próby

Reprezentacja Węgier i Polski zaczynają dzisiaj wieczorem zmagania o przepustkę na mundial w Katarze. Biało-czerwoni przystępuje do tej potyczki z dużymi ambicjami, a jednocześnie z nowym selekcjonerem. W styczniu trenera Jerzego Brzęczka zastąpił Paulo Sousa.

Polski zespół przystąpi do potyczki, chcąc wrócić na zwycięski szlak po dwóch listopadowych porażkach, kolejno z Włochami i Holandią. Drużyna Marco Rossiego może się natomiast pochwalić serię sześciu spotkań bez porażki.

Niestety dla widowiska obie ekipy będą w nim osłabione. U gospodarzy zabraknie przede wszystkim Domnika Szoboszlaia. Tymczasem w zespole Biało-czerwonych nie będą mogli zagrać: Krystian Bielik, Jacek Góralski, czy Mateusz Klich.

Dowiedz się więcej – sprawdź nasze typy na mecz Węgry – Polska, Zachęcamy również do sprawdzenia jakie typy bukmacherskie przygotowaliśmy na inne spotkania.

Węgry – Polska, transmisja na żywo w TV

Czwartkowy bój na Puskas Arena będzie oczywiście dostępny w polskiej telewizji. Z meczu eliminacji do mistrzostw świata w Katarze: Węgry – Polska transmisja na żywo będzie dostępna na antenach TVP 1, TVP Sport i Polsat Sport. Mecz rozpocznie się o godzinie 20:45 i komentarz do niego na łamach publicznego nadawcy przeprowadzą Jacek Laskowski i Robert Podoliński.

Węgry – Polska: transmisja online

Transmisja ze spotkania, które rozegrane zostanie na Puskas Arena, będzie również dostępna w internecie. Mecz Węgry – Polska online na żywo obejrzysz za pośrednictwem platformy Ipla w wersji na komputery, jak i za pośrednictwem aplikacji mobilnej dostępnej na telefony i inne mobilne urządzenia z systemem Android lub iOS. Ponadto spotkanie będzie można obejrzeć na stronie internetowej Sport.tvp.pl.

Węgry – Polska: kursy bukmacherskie

W czwartkowym spotkaniu bukmacherzy większe szanse na zdobycie trzech punktów dają gościom.

Węgry
Polska
Kursy moga ulec zmianie. Aktualizacja z dnia 25. marca 2021 20:42.

Tekst zawiera treści reklamowe | +18 | Obowiązuje regulamin

Komentarze