Udinese Calcio – Juventus: gdzie oglądać? Transmisja w TV oraz stream (04.06.2023)

Udinese Calcio - Juventus: transmisja na żywo w TV oraz stream online. Batalia na Dacia Arena zapowiada się interesująco, bo Stara Dama chce zakończyć sezon w TOP 6 ligi włoskiej. Sprawdź, gdzie znaleźć transmisję z meczu Udinese - Juventus.

Massimiliano Allegri
Obserwuj nas w
fot. Imago / Jöran Steinsiek Na zdjęciu: Massimiliano Allegri

Udinese Calcio – Juventus, gdzie oglądać

Juventus ma za sobą trudny sezon, w którym nie zachwycił w Lidze Mistrzów, a ponadto w Serie A musiał zmagać się z karami w postaci odjętych punktów. W niedzielny wieczór Stara Dama chce wykonać krok w kierunku zakończenia rozgrywek ligowych w TOP 6.

Udinese Calcio to z kolei zespół, mający na swoim koncie w ostatnim czasie trzy z rzędu porażki. Jednocześnie drużyna Andrei Sottila będzie chciała zrobić wszystko, co w jej mocy, aby nie kończyć sezonu najgorszą serią porażek od 2018 roku.

Zobacz pozostałe typy na dziś, by wiedzieć, jak stworzyć jak najlepszy kupon u bukmachera!

Udinese Calcio – Juventus, transmisja na żywo w TV

Batalia na Dacia Arena będzie transmitowana w telewizji. Mecz będzie można zobaczyć od godziny 21:00 na antenie Eleven Sports 4.

Udinese Calcio – Juventus, transmisja za darmo

Nie tylko w tradycyjnej telewizji i na platformach streamingowych, ale także na stronie bukmachera po spełnieniu pewnych warunków można zobaczyć mecz Udinese – Juventus. Zarejestruj konto w STS, podając kod promocyjny GOAL, a następnie zagraj jeden dowolny kupon na 24 godziny przed rozpoczęciem spotkania i ciesz się darmowym dostępem do transmisji z meczu Serie A.

Udinese Calcio – Juventus, transmisja online

Rywalizację z Udine można śledzić dzięki usłudze CANAL+ online. Decydując się na wykupienie półrocznego dostępu do pakietu z wszystkimi kanałami CANAL+, Eleven Sports i Polsat Sport Premium, możemy zaoszczędzić 60 zł. W tym wypadku koszt miesięcznego dostępu wyniesie tylko 59 zł. Aby skorzystać z oferty, należy zarejestrować konto za pośrednictwem naszej strony.

Udinese Calcio – Juventus, kursy bukmacherskie

Według ekspertów większe szanse na zwycięstwo mają goście. Kurs na wiktorię Juve wynosi 2,01.

18+ | Graj odpowiedzialnie! | Obowiązuje regulamin

Gdzie obejrzeć mecz Udinese Calcio – Juventus?

Spotkanie dostępne będzie na antenie Eleven Sports 4.

Kiedy odbędzie się mecz Udinese Calcio – Juventus?

Spotkanie rozpocznie się w niedzielę (4 czerwca) o godzinie 21:00.

Komentarze