Piłkarze Wisły Kraków
Piłkarze Wisły Kraków fot. Grzegorz Wajda

Cracovia – Wisła: transmisja, gdzie oglądać online?

Dzisiaj (piątek 4 grudnia) godzinie 20:30 rozegrany zostanie mecz PKO Ekstraklasy: Cracovia – Wisła. Zobacz, gdzie można oglądać mecz na żywo – w telewizji i online.

Czytaj dalej…

Cracovia – Wisła: derby Krakowa

Jednym z hitów 12. kolejki PKO Ekstraklasy są bez wątpienia dzisiejsze derby Krakowa, w których Cracovia zmierzy się u siebie z Wisłą Kraków. Pojedynki obu drużyn, bez względu na formę przez nie prezentowaną i zajmowane pozycje w ligowej tabeli, zawsze wzbudzają wiele emocji.

W lepszych humorach do dzisiejszego meczu przystąpią podopieczni Michała Probierza, którzy w ostatnich tygodniach prezentowali zdecydowanie lepszą formę od swoich najbliższych rywali. Słaba postawa Wisły (tylko jeden punkt w czterech ostatnich ligowych meczach) sprawiła, że cierpliwość władz klubu do trenera Artura Skowronka się skończyła. Jego następcą został Niemiec Peter Hyballa, który w środę podpisał kontrakt z klubem.

Kibice Wisły z pewnością liczą na powtórzenie scenariusza z ostatniego pojedynku obu zespołów na stadionie Cracovii. “Biała Gwiazda” w marcu tego roku wygrała 2:0 po trafieniach Jakuba Błaszczykowskiego i Heberta.

Cracovia – Wisła: transmisja na żywo w TV

Dzisiejsze spotkanie, które rozegrane zostanie na stadionie Cracoii, będzie dostępne w polskiej telewizji. Z meczu Ekstraklasy: Cracovia – Wisła transmisja na żywo będzie dostępna na kanałach Canal+ Sport, Canal+ Sport 3 i Canal+ 4K Ultra HD. Pojedynek rozpocznie się o godzinie 20:30.

Cracovia – Wisła: transmisja online

Transmisja dzisiejszych derbów Krakowa będzie także możliwa do obejrzenia za pośrednictwem internetu. Mecz Cracovia – Wisła: online na żywo obejrzysz za pośrednictwem usługi “Telewizja przez internet” uruchomionej przez Canal+, dostępnej także na urządzenia mobilnych z systemem Android lub iOS.

To jednak nie wszystko. Możliwość oglądania spotkania możesz również uzyskać poprzez wykupienie dostępu do sportowych kanałów Canal+ na platformie Player.pl.

Komentarze