Świątek – Rybakina: gdzie oglądać? Transmisja w TV i online (22.01.2023)

Iga Świątek
PressFocus Na zdjęciu: Iga Świątek

Świątek – Rybakina: transmisja za darmo. W nocy z soboty na niedzielę najlepszą polską tenisistkę czeka konfrontacja, której stawką będzie awans do ćwierćfinału Australian Open 2023. Zobacz o której gra Iga Świątek i gdzie obejrzeć mecz.

O której godzinie gra Świątek? Transmisja na żywo

Iga Świątek po trzech zwycięstwach zagra tym razem o awans do ćwierćfinału Australian Open 2023. Reprezentantka Polski tym razem zmierzy się z zajmującą 25. miejsce w rankingu WTA Eleną Rybakiną, która w trzech dotychczasowych spotkaniach na tym turnieju przegrała tylko jednego seta.

Dla obu zawodniczek będzie to drugi pojedynek w historii. Jedyny raz, kiedy spotkały się razem na jednym korcie miał miejsce podczas ćwierćfinałowego meczu turnieju w Ostrawie w 2021 roku. Iga Świątek wygrała wówczas w dwóch setach 7:6(5), 6:2.

Mecz Świątek – Rybakina, którego stawką będzie awans do 1/4 finału, rozegrany zostanie w nocy z soboty na niedzielę (21/22 stycznia). Mecz rozegrany zostanie jako drugi w kolejności na Rod Laver Arena i nie rozpocznie się wcześniej niż o godzinie 2:30 czasu polskiego.

Świątek – Rybakina, transmisja w TV

Mecz Świątek – Rybakina rozegrany zostanie o niezbyt przyjaznej dla polskich kibiców, ale najbardziej wytrwali będą go mogli oczywiście obejrzeć w polskiej telewizji. Transmisja będzie dostępna na jednym z kanałów Eurosportu. Ponadto za pośrednictwem internetu mecz będzie można obejrzeć za darmo na platformie STS TV, a poniżej wyjaśniamy jak uzyskać do niej dostęp.

Świątek – Rybakina, transmisja za darmo

Platforma STS TV umożliwia obejrzenie meczu Świątek – Rybakina zupełnie za darmo. Aby uzyskać dostęp do darmowej transmisji wystarczy spełnić dwa poniższe warunki.

  1. Zarejestruj konto w STS podając kod promocyjny GOAL
  2. Zagraj w ciągu ostatnich 24h przed transmisją dowolny kupon

Kiedy gra Świątek?

Spotkanie 1/8 finału Australian Open 2023 pomiędzy Świątek i Rybakiną rozegrane zostanie w nocy z soboty na niedzielę (21/22 stycznia). Mecz nie rozpocznie się wcześniej niż o godzinie 2:30 czasu polskiegop.

Gdzie oglądać mecz Świątek – Rybakina na Australian Open?

Mecz Świątek – Rybakina będzie można obejrzeć za darmo za pośrednictwem internetu na stronie bukmachera STS po spełnieniu dwóch warunków.

Kiedy rozegrany zostanie mecz Świątek – Rybakina?

Spotkanie rozegrane zostanie w nocy z soboty na niedzielę (21/22 stycznia).

Musisz mieć przynajmniej 18 lat, żeby korzystać z tej strony.
Prosimy graj odpowiedzialnie! Hazard może uzależniać.

Komentarze