Świątek – Kasatkina: gdzie oglądać? Transmisja w TV i online (02.06.2022)

Iga Świątek
PressFocus Na zdjęciu: Iga Świątek

Świątek – Kasatkina: transmisja za darmo. Reprezentantka Polski w czwartkowe popołudnie zagra o kolejnych finał French Open w swojej karierze. Jej rywalką będzie zawodniczka, która do turnieju przystąpiła rozstawiona z numerem 20. Sprawdź gdzie obejrzysz mecz Świątek – Kasatkina i jak uzyskać dostęp do darmowej transmisji. Zobacz o której gra Kasatkina.

O której godzinie gra dzisiaj Świątek? Transmisja na żywo

Iga Świątek kontynuuje zwycięską serię i pewnie zmierza do finału French Open 2022. Reprezentantka Polski w poprzednich spotkaniach potwierdziła, że jest główną kandydatką do końcowego triumfu. W czwartek zagra o prawo gry w finałowym meczu.

Świątek zmierzy się tym razem z 25-letnią reprezentantką Rosji Darią Kasatkiną, która świetnie spisuje się podczas tego turnieju. W pięciu dotychczas rozegranych spotkaniach nie przegrała nawet jednego seta. Polka musi się tym samym liczyć z trudną przeprawą.

Obie zawodniczki miały okazję grać ze sobą już cztery razy. Pierwszy mecz, który odbył się w ubiegłym roku w Eastbourne zakończył się wygraną Rosjanki. W tym roku obie zawodniczki na korcie spotkały się trzy razy i za każdym razem górą była Świątek. Polka wygrywała podczas Australian Open oraz turnieju w Dubaju i Duha.

Czwartkowy półfinałowy mecz odbędzie się na korcie centralnym imienia Philipp’e Chatriera, a jego początek planowany jest na godzinę 15:00.

Świątek – Kasatkina, transmisja w TV

Półfinałowe spotkanie z udziałem Świątek i Kasatkiny będzie można obejrzeć na jednym z kanałów Eurosportu, który dysponuje prawami telewizyjnymi do pokazywania meczów French Open w Polsce. Mecz można obejrzeć także za darmo za pośrednictwem internetu. Wystarczy spełnić warunki promocji, które przedstawiamy poniżej.

Świątek – Kasatkina, transmisja za darmo

Darmowa transmisja z meczu Świątek – Kasatkina będzie dostępna dla wszystkich klientów bukmachera STS. Jeżeli nie posiadasz jeszcze konta to nic straconego. Aby odblokować dostęp do transmisji wystarczy spełnić dwa proste warunki.

  1. Zarejestruj konto w STS podając kod promocyjny GOAL
  2. Zagraj w ciągu ostatnich 24h przed transmisją dowolny kupon

Kiedy gra Świątek?

Półfinałowe spotkanie French Open 2022 pomiędzy Igą Świątek i Darią Kasatkiną odbędzie się w w czwartek (2 czerwca). Mecz, który rozegrany zostanie na korcie centralnym rozpocznie się o godzinie 15:00.

Gdzie oglądać mecz Świątek – Kasatkina we French Open?

Półfinał French Open Świątek – Kasatkina będzie można obejrzeć na kanale Eurosport, a także za pośrednictwem internetu na stornie bukmachera STS po spełnieniu dwóch warunków.

Kiedy rozegrany zostanie mecz Świątek – Kasatkina?

Spotkanie rozegrane zostanie w czwartek (2 czerwca).

Musisz mieć przynajmniej 18 lat, żeby korzystać z tej strony.
Prosimy graj odpowiedzialnie! Hazard może uzależniać.

Komentarze