Świątek – Curenko: gdzie oglądać? Transmisja w TV i online (05.06.2023)

Świątek - Curenko: transmisja za darmo. W poniedziałek obie zawodniczki zmierzą się ze sobą o awans do ćwierćfinału. Zdecydowaną faworytką jest oczywiście Polka. Sprawdź gdzie oglądać mecz w TV i online.

Iga Świątek
IMAGO/Rob Prange Na zdjęciu: Iga Świątek

O której godzinie gra Świątek? Transmisja na żywo

Iga Świątek z meczu na mecz trwającego turnieju French Open 2023 prezentuje coraz wyższą formę. W trzeciej rundzie nie dała najmniejszych szans reprezentantce Chin Xinhy Wang, wygrywając 6:0, 6:0. W poniedziałek Polka zagra o awans do ćwierćfinału, a jej rywalką będzie Ukrainka Łesia Curenko.

Obie zawodniczki rywalizowały ze sobą do tej pory dwukrotnie i oba spotkania zakończyły się łatwymi wygranymi Świątek 6:2, 6:0. Pierwszy pojedynek miał miejsce podczas ubiegłorocznego Roland Garros, natomiast drugi podczas niedawnego turnieju w Rzymie.

Mecz Świątek – Curenko rozegrany zostanie w poniedziałek (5 czerwca). Mecz odbędzie się jako trzeci w kolejności tego dnia i nie powinien rozpocząć się przed godziną 14:30.

Świątek – Curenko, transmisja w TV

Darmowa transmisja z meczu Świątek – Curenko będzie dostępna w usłudze STS TV po podaniu kodu promocyjnego GOAL w trakcie rejestracji. Z kolei w tradycyjnej telewizji spotkanie obejrzymy na jednym z kanałów Eurosportu.

Świątek – Curenko, transmisja za darmo

Spotkanie Świątek – Curenko można obejrzeć zupełnie za darmo dzięki usłudze STS TV. Aby uzyskać dostęp do bezpłatnej transmisji wystarczy spełnić dwa warunki.

  1. Zarejestruj konto w STS podając kod promocyjny GOAL
  2. Zagraj w ciągu ostatnich 24h przed transmisją (lub live) dowolny kupon

Kurs 200.00 na zwycięstwo Świątek we French Open 2023

Iga Świątek ma już za sobą trzy spotkania podczas Roland Garros 2023, w których nie przegrała ani jednego seta. Celem Polki jest oczywiście obrona tytułu. W LV BET zakład na zwycięstwo Świątek w całym turnieju można postawić po kursie 200.00.

  1. Zarejestruj konto z LV BET z kodem promocyjnym GOAL
  2. Dokonaj depozytu w kwocie co najmniej 20 zł
  3. Postaw dokładnie 1 zł na zwycięstwo Igi Świątek we French Open 2023 (zakład długoterminowy: Iga zwycięży na Turnieju w Paryżu).
  4. Jeżeli kupon okaże się trafiony, otrzymasz 200 zł bonusu.

Przed wypłatą bonus podlega jednokrotnemu obrotowi.

Roland Garros 2023: O której gra Świątek z Curenko?

Rywalizacja w ramach 4. rundy pomiędzy Świątek i Curenko odbędzie się w poniedziałek (5 czerwca). Obie zawodniczki rozegrają mecz nr 3 na korcie imienia Suzenne-Lenglen, co wskazuje na godziny popołudniowe. Mecz nie powinien rozpocząć się przed godziną 14:30.

Świątek – Curenko: kto wygra?

Kto awansuje do ćwierćfinału?

Świątek 94%
Curenko 6%
17+ Głosy
Oddaj swój głos:
  • Świątek
  • Curenko

Świątek – Curenko, kursy bukmacherskie

Iga Świątek w każdym kolejnym meczu podczas French Open 2023 jest uznawana przez bukmacherów murowaną faworytką do zwycięstwa.

Gdzie oglądać mecz Świątek – Curenko?

Transmisja za darmo z meczu Świątek – Curenko będzie dostępna na stronie STS z kodem GOAL.

Kiedy rozegrany zostanie mecz Świątek – Curenko?

Pojedynek odbędzie się w poniedziałek (5 czerwca) po godzinie 14:30.

Musisz mieć przynajmniej 18 lat, żeby korzystać z tej strony.
Prosimy graj odpowiedzialnie! Hazard może uzależniać.

Komentarze