Iga Świątek – Cristina Bucsa: gdzie oglądać? Transmisja w TV i online (30.05.2023)

Świątek - Bucsa: transmisja za darmo. Liderka światowego rankingu WTA we wtorek rozpocznie rywalizację o obronę tytułu we French Open 2023. Sprawdź gdzie oglądać mecz Świątek - Bucsa w TV i online.

Iga Świątek
IMAGO/Rob Prange Na zdjęciu: Iga Świątek

O której godzinie gra Świątek? Transmisja na żywo

Dwukrotna triumfatora French Open Iga Świątek we wtorek rozpocznie walkę nie tylko o obronę zdobytego przed rokiem tytułu, ale również zachowanie pozycji liderki rankingu WTA. W meczu pierwszej rundy turnieju na kortach Rolanda Garrosa zmierzy się z Hiszpanką Cristiną Bucsą, która aktualnie zajmuje 70. miejsce na światowych listach.

Świątek miała okazję grać z Bucsą już podczas tegorocznego Australian Open. Wówczas nie dała żadnych szans hiszpańskiej tenisistce, wygrywając pewnie 6:1, 6:0. Także we wtorkowym meczu Polka będzie zdecydowaną faworytką do zwycięstwa.

Mecz Świątek – Bucsa rozegrany zostanie we wtorek (30 maja) jako trzeci w kolejności na korcie centralnym im. Philippe’a Chatriera.

Świątek – Bucsa, transmisja w TV

Pierwszy występ Igi Świątek podczas French Open 2023 oczywiście będzie do obejrzenia dla polskich kibiców. Bezpłatna transmisja z meczu Świątek – Bucsa będzie dostępna w usłudze STS TV po podaniu kodu promocyjnego GOAL podczas rejestracji. Telewizyjny przekaz będzie natomiast dostępny na jednym z kanałów Eurosportu.

Świątek – Bucsa, transmisja za darmo

Z meczu Świątek – Bucsa będzie dostępna zupełnie darmowa transmisja – w usłudze STS TV. Uzyskanie do niej dostępu jest bardzo proste i wymaga spełnienia jedynie dwóch warunków.

  1. Zarejestruj konto w STS podając kod promocyjny GOAL
  2. Zagraj w ciągu ostatnich 24h przed transmisją (lub live) dowolny kupon

Kurs 200.00 na zwycięstwo Świątek we French Open 2023

Niezwykle atrakcyjną ofertę na French Open 2023 przygotował bukmacher LV BET, który pozwala postawić zwycięstwo Igi Świątek w całym turnieju po kursie 200.00. Do skorzystania z promocji uprawnia kod promocyjny GOAL, który należy podać podczas rejestracji. Poniżej wyjaśniamy krok po kroku jak skorzystać z oferty.

  1. Zarejestruj konto z LV BET z kodem promocyjnym GOAL
  2. Dokonaj depozytu w kwocie co najmniej 20 zł
  3. Postaw dokładnie 1 zł na zwycięstwo Igi Świątek we French Open 2023 (zakład długoterminowy: Iga zwycięży na Turnieju w Paryżu).
  4. Jeżeli kupon okaże się trafiony, otrzymasz 200 zł bonusu.

Przed wypłatą bonus podlega jednokrotnemu obrotowi.

French Open 2023: O której gra Świątek z Bucsą?

Mecz 1. rundy French Open 2023 pomiędzy Igą Świątek i Cristiną Bucsą rozegrane zostanie we wtorek (30 maja). Dokładna godzina rozpoczęcia meczu nie jest znana, bowiem przed ich pojedynkiem na korcie centralnym rozegrane zostaną dwa inne mecze. Dopiero po ich zakończeniu reprezentantka Polski wyjdzie na kort. Mecz nie powinien się jednak rozpocząć przed godziną 15:00.

Świątek – Bucsa: kto wygra?

Kto awansuje do drugiej rundy?

Świątek 96%
Bucsa 4%
45+ Głosy
Oddaj swój głos:
  • Świątek
  • Bucsa

Świątek – Bucsa, kursy bukmacherskie

Iga Świątek jest zdaniem bukmacherów murowanym faworytem do zwycięstwa we wtorkowym spotkaniu.

Gdzie oglądać mecz Świątek – Bucsa?

Transmisja za darmo z meczu Świątek – Bucsa będzie dostępna na stronie STS z kodem GOAL.

Kiedy rozegrany zostanie mecz Świątek – Bucsa?

Pojedynek odbędzie się we wtorek (30 maja) po 15:00.

Musisz mieć przynajmniej 18 lat, żeby korzystać z tej strony.
Prosimy graj odpowiedzialnie! Hazard może uzależniać.

Komentarze