Superpuchar Polski – transmisja. Gdzie oglądać Superpuchar Polski w TV?

Legia Warszawa - Raków Częstochowa
Legia Warszawa - Raków Częstochowa PressFocus

Już dzisiaj mecz o Superpuchar Polski: gdzie obejrzeć? Sprawdź gdzie z meczu o Superpuchar Polski: Legia – Raków transmisja w TV i stream online? Sprawdź gdzie obejrzysz mecz o Superpuchar Polski, który rozpocznie się o godzinie 20:00 na Stadionie Wojska Polskiego w Warszawie.

Superpuchar Polski, gdzie transmisja TV

Mecz o Superpuchar Polski rozegrany zostanie na tydzień przed rozpoczęciem nowego sezonu PKO Ekstraklasy. Na przeciwko siebie staną aktualny mistrz Polski oraz zdobywca Pucharu Polski w poprzednim sezonie. Na Stadionie Wojska Polskiego Legia Warszawa zmierzy się z Rakowem Częstochowa.

Dla drużyny Czesława Michniewicza będzie to już trzecie oficjalne spotkanie w sezonie 2021/22. Legia ma już bowiem za sobą dwa mecze w ramach eliminacji do Ligi Mistrzów. Mistrzowie Polski pomyślnie przebrnęli przez pierwszą rundę eliminacyjną, pokonując w dwumeczu mistrza Norwegii Bodo/Glimt (3:2 na wyjeździe, 2:0 u siebie).

Forma Rakowa Częstochowa, który w poprzednim sezonie zajął drugie miejsce w tabeli PKO Ekstraklasy, aktualnie pozostaje sporą niewiadomą. Drużyna Marka Papszuna nie miała jak na razie okazji do rozegrania oficjalnego spotkania.

Sobotnie spotkanie, które rozpocznie się o godzinie 20:00 będzie można obejrzeć w polskiej telewizji.

Superpuchar Polski, gdzie w TV

Mecz o Superpuchar Polski, który rozegrany zostanie w Warszawie, będzie można obejrzeć w polskiej telewizji. Z meczu Legia – Raków transmisja na żywo będzie dostępna na kanałach Polsat Sport i Super Polsat. Pierwszy gwizdek sędziego, którym będzie Damian Sylwestrzak, zabrzmi o godzinie 21:00.

Superpuchar Polski, transmisja online

Transmisja ze spotkania będzie również dostępna w internecie. Mecz Legia – Raków online na żywo obejrzysz za pośrednictwem platformy Ipla w wersji na komputery, jak i za pośrednictwem aplikacji mobilnej dostępnej na telefony i inne mobilne urządzenia z systemem Android lub iOS.

STS
1.90

O której mecz o Superpuchar Polski?

Mecz o Superpuchar Polski Legia Warszawa – Raków Częstochowa rozegrany zostanie w sobotę (17 lipca). Spotkanie na Stadionie Wojska Polskiego w Warszawie rozpocznie się o godzinie 20:00.

Kursy moga ulec zmianie. Aktualizacja z dnia 17. lipca 2021 19:55.

Komentarze