Senegal – Polska: gdzie oglądać? Transmisja w TV i online (14.11.2023)

Senegal - Polska: transmisja w TV i online. Biało-czerwoni rozegrają drugie spotkanie w finałach Mistrzostw Świata do lat 17. Sprawdź gdzie oglądać mecz Senegal - Polska.

Reprezentacja Polski U-17
Obserwuj nas w
fot. Imago / Michał Stańczyk / CYFRASPORT / NEWSPIX.PL Na zdjęciu: Reprezentacja Polski U-17

Senegal – Polska, gdzie oglądać?

Reprezentacja Polski U-17 we wtorek rozegra swoje drugie spotkanie na mistrzostwach świata, odbywających się w Indonezji. Na drodze Biało-czerwonych stanie Senegal. Najbliższy przeciwnikiem zespołu Marcina Włodarskiego ma za sobą zwycięstwo.

Polska w pierwszej kolejne musiała uznać wyższość Japonii (0:1). Młodzi polscy zawodnicy nie zaprezentowali się źle na tle ekipy z Azji. Finalnie jednak nie wywalczyli nawet punktu. Z kolei Senegal pokonał Argentynę (2:1), rozstrzygając tak naprawdę losy rywalizacji w pierwszej połowie.

Mecz z udziałem Senegalczyków i Polaków, który rozegrany zostanie we wtorek (14 listopada) o godzinie 10:00 polskiego czasu, będzie transmitowany zarówno w telewizji, jak i za pośrednictwem internetu.

Senegal – Polska, transmisja w TV

Spotkanie Senegal – Polska, które rozegrane zostanie w Bandung, będzie transmitowane “na żywo” w telewizji. Transmisja będzie dostępna na antenie TVP Sport.

Senegal – Polska, transmisja online

Wtorkowy mecz Biało-czerwonych można również śledzić za pośrednictwem internetu. Transmisja dostępna będzie na internetowych stronach sport.tvp.pl oraz FIFA.

Senegal – Polska, kiedy i o której?

Drugie spotkanie reprezentacji Polski podczas Mistrzostw Świata do lat 17, w którym zmierzy się z Senegalem, rozegrane zostanie we wtorek (14 listopada) o godzinie 10:00 polskiego czasu.

Gdzie obejrzeć mecz Senegal – Polska?

Spotkanie będzie transmitowane na antenie TVP Sport oraz oficjalnej stronie FIFA.

Kiedy odbędzie się mecz Senegal – Polska?

Spotkanie odbędzie się we wtorek (14 listopada) o godzinie 10:00.

Komentarze