Sandecja Nowy Sącz – Wisła Kraków: gdzie oglądać? Transmisja w TV i online (13.11.2022)

Piłkarze Wisły Kraków
fot. PressFocus Na zdjęciu: Piłkarze Wisły Kraków

Gdzie oglądać mecz Sandecja Nowy Sącz – Wisła Kraków? Biała Gwiazda w pierwszym niedzielnym spotkaniu Fortuna 1 Ligi ma zamiar zrobić wszystko, aby odnieść siódme zwycięstwo w sezonie. Gospodarze mają jednak plan, aby opuścić ostatnie miejsce w ligowej tabeli. Sprawdź, gdzie znaleźć transmisję ze spotkania Sandecja – Wisła w TV i online.

Sandecja Nowy Sącz – Wisła Kraków, gdzie obejrzeć

10 punktów dzieli obie drużyny w ligowej klasyfikacji. Sandecja znajduje się w strefie spadkowej, a Wisła Kraków jest w okolicach środka ligowej stawki.

Sączersi przystąpią do potyczki z ekipą Radosława Sobolewskiego po efektownej wygranej nad Zagłębiem Sosnowiec (4:1). Wisła ma z kolei dwie porażki z rzędu na koncie, bo z Motorem Lublin (0:1) w krajowym pucharze, a także w lidze z Górnikiem Łęczna (1:2).

Zobacz pozostałe typy na dziś, by wiedzieć, jak stworzyć jak najlepszy kupon u bukmachera!

Sandecja Nowy Sącz – Wisła Kraków, transmisja na żywo w TV

Rywalizację Sandecji Nowy Sącz z Wisłą Kraków będzie można tradycyjnie śledzić w telewizji. Spotkanie będzie transmitowane na antenie Polsat Sport. Mecz będzie emitowany od godziny 12:40.

Sandecja Nowy Sącz – Wisła Kraków: transmisja na żywo za darmo

Cyfrowa technologia tak poszła do przodu, że dzisiaj mecz piłkarski ulubionej drużyny bardzo często można oglądać w dowolnym miejscu, gdzie jest dostęp do internetu. Jednocześnie spotkanie Sandecja – Wisła Kraków też można oglądać online. Na dodatek za darmo. Wystarczy tylko spełnić konkretne warunki bukmachera Fuksiarz, który jest odpowiedzialny za specjalną promocję. Można dzięki niej skorzystać z pakietu sportowego Polsat Box Go przez 30 dni za damo.

  1. Zarejestruj konto w Fuksiarz za pośrednictwem naszej strony
  2. W ciągu 48 godzin od rejestracji dokonaj depozytu o minimalnej wartości 50 zł

Fuksiarz, po spełnieniu tych warunków, w ciągu 48 godzin prześle dostęp umożliwiający korzystanie przez 30 dni z pakietu sportowego w Polsat Box Go.

Sandecja Nowy Sącz – Wisła Kraków, transmisja online

Starcie Sączersów z 13-krotnym mistrzem Polski można zobaczyć w internecie, dzięki usłudze Polsat Box Go. Można z niej korzystać nie tylko poprzez dedykowaną stronę internetową, ale także poprzez aplikacje na urządzenia z systemem Android, czy iOS.

Sandecja Nowy Sącz – Wisła Kraków, kursy bukmacherskie

Eksperci bukmacherscy faworyta rywalizacji widzą w gościach. Wisła na wyjazdach w tej kampanii w ośmiu meczach zanotowała trzy zwycięstwa, remis i cztery porażki.

18+ | Graj odpowiedzialnie! | Obowiązuje regulamin

Gdzie obejrzeć mecz Sandecja – Wisła Kraków?

Niedzielne spotkanie będzie można obejrzeć nie tylko za pośrednictwem usługi Polsat Box Go, ale też w telewizji na antenie Polsat Sport.

Jak otrzymać za darmo dostęp do Polsat Box Go?

Należy zarejestrować konto w Fuksiarzu i dokonać depozytu o wartości minimum 50 zł.

Komentarze