Ruch Chorzów – Sandecja Nowy Sącz: gdzie oglądać? Transmisja w TV i online (02.10.2022)

Daniel Szczepan
fot. PressFocus Na zdjęciu: Daniel Szczepan

Gdzie oglądać mecz Ruch – Sandecja? 14-krotny mistrz Polski przystąpi do spotkania, mając jasny cel, aby umocnić się na pozycji lidera Fortuna 1 Ligi. Ekipa Stanislava Vargi ma natomiast nadzieję, że odbije się w końcu od dna. Sprawdź, gdzie znaleźć transmisję ze spotkania Ruch – Sandecja w TV i online.

Ruch Chorzów – Sandecja Nowy Sącz, gdzie obejrzeć

Ekipa z Cichej jest niepokonana w lidze od czterech meczów. Ruch Chorzów w czterech ostatnich spotkaniach zanotował trzy zwycięstwa i remis. Przed przerwą na mecze reprezentacyjne Niebiescy podzielili się punktami z Wisłą Kraków (1:1).

Sączersi z kolei w każdym z trzech ostatnich starć w Fortuna 1 Lidze schodzili z placu gry na tarczy. Sandecja uległa kolejno: Stali Rzeszów (0:1), Puszczy Niepołomice (2:5) i Chrobremu Głogów (0:1).

Zobacz pozostałe typy na dziś, by wiedzieć, jak stworzyć jak najlepszy kupon u bukmachera!

Ruch Chorzów – Sandecja Nowy Sącz, transmisja na żywo w TV

Batalia Ruchu z Sandecją będzie transmitowana w telewizji. Starcie w Chorzowie będzie transmitowane na antenie Polsat Sport od godziny 12:40 w niedzielę (2 października).

Ruch Chorzów – Sandecja Nowy Sącz: transmisja na żywo za darmo

Niebiescy w starciu z ekipą z Nowego Sącza będą zdecydowanym faworytem. Tymczasem mecz Ruchu z Sandecją można zobaczyć w internecie bez ponoszenia dodatkowych kosztów. Wystarczy tylko spełnić konkretne warunki bukmachera Fuksiarz, który jest odpowiedzialny za specjalną promocję. Można dzięki niej skorzystać z pakietu sportowego Polsat Box Go przez 30 dni za damo.

  1. Zarejestruj konto w Fuksiarz za pośrednictwem naszej strony
  2. W ciągu 48 godzin od rejestracji dokonaj depozytu o minimalnej wartości 50 zł

Fuksiarz, po spełnieniu tych warunków, w ciągu 48 godzin prześle dostęp umożliwiający korzystanie przez 30 dni z pakietu sportowego w Polsat Box Go.

Ruch Chorzów – Sandecja Nowy Sącz, transmisja online

Rywalizację lidera rozgrywek z czerwoną latarnią Fortuna 1 Ligi można zobaczyć na platformie Polsat Box Go, z której można korzystać na urządzeniach mobilnych, Smart TV, czy po prostu dzięki dedykowanej stronie internetowej.

Ruch Chorzów – Sandecja Nowy Sącz, kursy bukmacherskie

Bukmacherzy nie mają wątpliwości, że faworytem niedzielnej batalii są chorzowianie. Kurs na triumf Ruchu oscyluje w granicach 2,00.

18+ | Graj odpowiedzialnie! | Obowiązuje regulamin

Gdzie obejrzeć mecz Ruch – Sandecja?

Niedzielne spotkanie będzie można obejrzeć na antenie Polsat Sport oraz za pośrednictwem usługi Polsat Box Go.

Jak otrzymać za darmo dostęp do Polsat Box Go?

Należy zarejestrować konto w Fuksiarzu i dokonać depozytu o wartości minimum 50 zł.

Komentarze