Luka Modrić
Luka Modrić Grzegorz Wajda

Real – Athletic: transmisja, gdzie oglądać online?

Dzisiaj (wtorek 15 grudnia) godzinie 22:00 rozegrany zostanie mecz La Liga: Real – Athletic. Zobacz, gdzie można oglądać mecz na żywo – w telewizji i online.

Real – Athletic: Królewscy chcą potwierdzić powrót na właściwą drogę

Real Madryt we wtorkowy wieczór o czwarte zwycięstwo z rzędu biorąc pod uwagę wszystkie rozgrywki. Królewscy w ostatnim czasie odprawiali z kwitkiem odpowiednio Sevillę (1:0), Borussię M’Gladbach (2:0) i Atletico Madryt (2:0). We wtorkowy wieczór będą starali się potwierdzić, że wracają na właściwe tory i w kolejnych tygodniach będą pnać się w ligowej tabeli.

Do Madrytu dzisiaj zawitają piłkarze Athletic Bilbao, którzy w tym sezonie również spisują się ze zmiennym skutkiem. Z pięciu ostatnich ligowych meczów Baskowie wygrali zalewie jeden i zajmują obecnie dopiero 13. miejsce w ligowej tabeli.

Królewscy będą chcieli również potwierdzić świetną formę w pojedynkach z Athletic na własnym stadionie. Po raz ostatni przegrali w 2005 roku, a z ostatnich 15 meczów wygrali aż 13.

Real – Athletic: transmisja na żywo w TV

Dzisiejsze spotkanie na Alfredo di Stefano będzie dostępne w polskiej telewizji. Z meczu La Liga: Real – Athletic transmisja na żywo będzie dostępna na kanale Canal+ Premium i Canal+ 4K Ultra HD. Pojedynek rozpocznie się o godzinie 22:00.

Real – Athletic: transmisja online

Transmisja wtorkowgo meczu La Liga w Madrycie będzie także możliwa do obejrzenia za pośrednictwem internetu. Mecz Real – Atletico: online na żywo obejrzysz za pośrednictwem usługi “Telewizja przez internet” uruchomionej przez Canal+, dostępnej także na urządzenia mobilnych z systemem Android lub iOS.

To jednak nie wszystko. Możliwość oglądania spotkania możesz również uzyskać poprzez wykupienie dostępu do sportowych kanałów Canal+ na platformie Player.pl.

Komentarze