Raków – Warta: gdzie oglądać? Transmisja w TV i online (15.07.2022)

Raków Częstochowa - Warta Poznań
PressFocus Na zdjęciu: Raków Częstochowa - Warta Poznań

Raków – Warta: transmisja w TV i online. Inauguracja sezonu 2022/23 PKO Ekstraklasy nastąpi w piątek w Częstochowie, gdzie miejscowy Raków w roli faworyta podejmował będzie Wartę Poznań. Zobacz gdzie obejrzeć mecz w telewizji i internecie.

Raków – Warta, gdzie obejrzeć

W piątek o godzinie 18:00 oficjalnie wystartuje nowy sezon PKO Ekstraklasy. W meczu otwarcia faworyzowany Raków Częstochowa podejmował będzie Wartę Poznań. Drużyna Marka Papszuna ponownie zaliczana jest do grona faworytów całych rozgrywek i głęboko wierzy, że to właśnie ten sezon będzie jej. Przed tygodniem Raków zaliczył solidne przetarcie przed rozpoczęciem rywalizacji w lidze, pokonując 2:0 Lecha Poznań w meczu o Superpuchar Polski.

W piątek pierwszym rywalem Rakowa w sezonie 2022/23 będzie Warta Poznań, z którą wygrał wszystkie cztery dotychczasowe mecze na boiskach najwyższej klasy rozgrywkowej. Zespół z Częstochowy jest także zdecydowanym faworytem tego spotkania. Zobacz także typy na mecz Raków – Warta.

Mecze PKO Ekstraklasy, podobnie jak w poprzednich sezonach, nadal będzie można oglądać na sportowych kanałach CANAL+. Inauguracja sezonu już w piątek o godzinie 18:00.

Raków – Warta, transmisja na żywo w TV

Canal+ na swoich kanałach pokaże “na żywo” wszystkie mecze PKO Ekstraklasy w sezonie 2022/23. Piątkowy pojedynek Rakowa z Wartą będzie można obejrzeć na kanałach CANAL+ Sport, CANAL+ Sport 3 i CANAL+ Sport 5, w rolę komentatorów wcielą się Michał Mitrut i Marcin Baszczyński. Pierwszy gwizdek sędziego zaplanowany jest na godzinę 18:00.

Raków – Warta, transmisja online

Mecze transmitowane przez CANAL+ można również oglądać za pośrednictwem internetu dzięki usłudze CANAL+ online, z której korzystać można na komputerach, urządzeniach mobilnych oraz telewizorze (przy wykorzystaniu dedykowanych aplikacji). W ten sposób obejrzymy również piątkowy mecz Rakowa z Wartą. Rejestrując konto za pośrednictwem naszej strony można skorzystać z dwóch opcji, a jedna z nich pozwala zaoszczędzić 72 zł.

  • 1-miesięczny dostęp – 45 zł
  • 6-miesięczny dostęp – 198 zł (zamiast 270 zł)

Raków – Warta, kursy bukmacherskie

Bukmacherzy nie mają wątpliwości co do tego, kto jest faworytem piątkowego spotkania w Częstochowie. Patrząc na oferowane przez nich kursy, remis lub wygrana Warty będzie traktowana w kategorii dużej niespodzianki.

Stadion Rakow

Ekstraklasa

15 lipca 2022

18:00

Raków Częstochowa
Warta Poznań
Kursy mogą ulec zmianie. Aktualizacja z dnia: 15 lipca 2022 17:55.

18+ | Graj odpowiedzialnie! | Obowiązuje regulamin

Gdzie obejrzeć mecz Raków – Warta?

Mecz Raków – Warta będzie transmitowany na kanałach CANAL+ Sport, CANAL+ Sport 3 i CANAL+ Sport 5, a także za pośrednictwem usługi Canal+ online.

Kiedy rozegrany zostanie mecz Raków – Warta?

Spotkanie odbędzie się w piątek (15 lipca) o godzinie 18:00.

Komentarze