Raków Częstochowa – Lech Poznań: gdzie oglądać? Transmisja w TV i online (14.05.2023)

Raków - Lech: transmisja w TV i online. Świętujący mistrzowski tytuł gospodarze zmierzą się z walczącym o miejsce na podium Kolejorzem. Sprawdź gdzie oglądać mecz Raków - Lech.

Ivi Lopez
IMAGO/Radosław Jóźwiak/Cyfrasport Na zdjęciu: Ivi Lopez

Raków – Lech, gdzie oglądać?

Raków Częstochowa już przed tygodniem zapewnił sobie mistrzowski tytuł, ale w niedzielę będzie miał okazję do świętowania tego wydarzenia wspólnie z własnym kibicami. Okazją do tego będzie bardzo ciekawie zapowiadający się mecz z Lechem Poznań, który cały czas walczy o miejsce na podium.

Lech, jeżeli myśli o zakończeniu rywalizacji na trzecim miejscu w tabeli, nie może sobie pozwolić na potknięcie i musi w Częstochowie zwyciężyć. W innym przypadku Pogoń może odskoczyć Kolejorzowi w tabeli na bezpieczną odległość. Sprawdź nasze typy na mecz Raków – Lech.

Raków – Lech, transmisja w TV

Mecz Raków – Lech odbędzie się w niedzielę (14 maja) o godzinie 17:30. Telewizyjna transmisja dostępna będzie na kanałach CANAL+ Premium, CANAL+ Sport 3 i TVP Sport.

Raków – Lech, transmisja online

Transmisja z meczu Raków – Lech będzie również transmitowany za pośrednictwem internetu. Rywalizację obejrzymy korzystają z usługi CANAL+ online. Cały czas można skorzystać z oferty, dzięki której miesięczna opłata przez pierwsze trzy miesiące za dostęp do pakietu z kanałami CANAL+ wynosi tylko 39 zł. Z promocji można rejestrując konto za pośrednictwem naszej strony.

Raków – Lech, kursy bukmacherów

Raków Częstochowa jest uważany przez bukmacherów za faworyta piątkowego meczu. Chcąc postawić na wygraną Lecha w ofertach bukmacherów można znaleźć kursy sięgające nawet 4.20.

Raków Częstochowa
Lech Poznań
Kursy mogą ulec zmianie. Aktualizacja z dnia: 14 maja 2023 17:31.

18+ | Graj odpowiedzialnie! | Obowiązuje regulamin

Gdzie obejrzeć mecz Raków – Lech?

Spotkanie dostępne będzie na kanałach CANAL+ Premium, CANAL+ Sport 3 i TVP Sport, a także w atrakcyjnej ofercie na platformie CANAL+ online.

Kiedy odbędzie się spotkanie Raków – Lech?

Mecz rozegrany zostanie w niedzielę (14 maja) o godzinie 17:30.

Musisz mieć przynajmniej 18 lat, żeby korzystać z tej strony.
Prosimy graj odpowiedzialnie! Hazard może uzależniać.

Komentarze