Polska – Czarnogóra: gdzie oglądać? Transmisja w TV i online (20.01.2023)

Maciej Gębala
PressFocus Na zdjęciu: Maciej Gębala

Gdzie oglądać mecz piłki ręcznej Polska – Czarnogóra. Biało-czerwoni nie mają już szans na awans do ćwierćfinału mistrzostw świata, ale mają do rozegrania jeszcze dwa mecze. W jednym z nich w piątkowy wieczór zmierzą się z Czarnogórą. Sprawdź gdzie oglądać mecz w TV i online.

Tauron Arena

MŚ Piłkarzy Ręcznych – Faza zasadnicza – Gr. I

20 stycznia 2023

20:30

Czarnogóra
Polska
Kursy mogą ulec zmianie. Aktualizacja z dnia: 20 stycznia 2023 20:28.

Piłka ręczna: Polska – Czarnogóra, gdzie oglądać

Reprezentacja Polski udziału w mistrzostwach świata nie może na razie zaliczyć do udanych. Z czterech dotychczasowych spotkań udało się wygrać tylko jedno. W pierwszym meczu fazy zasadniczej Biało-czerwoni przegrali 23:27 z Hiszpanią i stracili szanse na awans do ćwierćfinału.

Drużyna Patryka Rombela rozegra jeszcze dwa spotkania, w których jej rywalami będą Czarnogóra i Iran. Pierwsze z nich odbędzie się w piątek (20 stycznia) o godzinie 20:30. Mecz będzie można oczywiście obejrzeć w telewizji.

Piłka ręczna: Polska – Czarnogóra, transmisja TV

Mecz Polska – Czarnogóra, które rozpocznie się o godzinie 20:30, będzie można obejrzeć “na żywo” na kanale TVP Sport. Spotkanie, które rozpocznie się o godzinie 20:30, skomentują Maciej Iwański i Artur Siódmiak.

Piłka ręczna: Polska – Czarnogóra, transmisja online

Obejrzenie meczu Polska – Czarnogóra jest również możliwe za pośrednictwem internetu. Transmisja będzie dostępna zarówno na platformie streamingowej Viaplay, jak i na stronie tvpsport.pl.

Piłka ręczna: Polska – Czarnogóra, kursy bukmacherskie

Według bukmacherów reprezentacja Polski jest wyraźnym faworytem piątkowego spotkania, które odbędzie się w Tauron Arenie w Krakowie.

Czarnogóra
Polska
Kursy mogą ulec zmianie. Aktualizacja z dnia: 20 stycznia 2023 20:28.
Gdzie obejrzeć mecz Polska – Czarnogóra?

Mecz będzie można obejrzeć na kanale TVP Sport oraz na platformie Viaplay.

Kiedy rozegrany zostanie mecz Polska – Czarnogóra?

Spotkanie odbędzie się w piątek (20 stycznia) o godzinie 20:30.

Komentarze